Hekur Tefal HK0840
Review: 5 - "A masterpiece of literature" by , written on May 4, 20020
Great
Kategoritë
 • electro-track-order-icon
 • TRANSPORT FALAS
 • electro-return-icon
 • MUNDESI KTHIMI
 • electro-payment
 • PAGUAJ
  NE DORE
 • electro-brands-icon
 • VETEM BRENDE
  TOP

Hekur Tefal HK0840

Available:Në gjëndje
4,990 Lek
Image
Secure
Hekur i një cilësie të lartë Tefal HK0840.
I aftë në heqjen e rrudhave më të vështira në të gjithë materiet/copat.
Falë mekanizmit të tij me avull me një presion të lartë dhe  pllakës që nuk ngjit, hekurosja për ju do të jetë shumë e lehtë dhe do të kryhet në një kohë të shkurtër. 
I thjeshtë dhe efikas në përdorim.

Informacione teknike
Marka: TEFAL
Fuqia (W): 1800
Lloji i pllakës së hekurosjes: Jo ngjitës
Funksion anti rrjedhje: Po
Funksion anti calc.: Po
Kapaciteti i depozitës: 200 ml
Gjatësia e kordonit: 1.9 m
Presioni i avullit: 80g / min
Funksion vetë pastrues: Jo
Ngjyra: Blu / E bardhë
Garancia e produktit: 24 muaj
Hekur i një cilësie të lartë Tefal HK0840.
I aftë në heqjen e rrudhave më të vështira në të gjithë materiet/copat.
Falë mekanizmit të tij me avull me një presion të lartë dhe  pllakës që nuk ngjit, hekurosja për ju do të jetë shumë e lehtë dhe do të kryhet në një kohë të shkurtër. 
I thjeshtë dhe efikas në përdorim.

Informacione teknike
Marka: TEFAL
Fuqia (W): 1800
Lloji i pllakës së hekurosjes: Jo ngjitës
Funksion anti rrjedhje: Po
Funksion anti calc.: Po
Kapaciteti i depozitës: 200 ml
Gjatësia e kordonit: 1.9 m
Presioni i avullit: 80g / min
Funksion vetë pastrues: Jo
Ngjyra: Blu / E bardhë
Garancia e produktit: 24 muaj