HEKUR VERTIKAL PORTABEL ARIETE
Review: 5 - "A masterpiece of literature" by John Doe, written onMay 4, 20020
Great
Kategoritë
 • electro-track-order-icon
 • TRANSPORT FALAS
 • electro-return-icon
 • MUNDESI KTHIMI
 • electro-payment
 • PAGUAJ
  NE DORE
 • electro-brands-icon
 • VETEM BRENDE
  TOP
Latest Products

HEKUR VERTIKAL PORTABEL ARIETE

Available:Out of Stock
4,290 Lek 5,990 Lek
Secure
HEKUR VERTIKAL PORTABEL ARIETE 4167
 • Me HEKUR VERTIKAL PORTABEL ARIETE 4167 ju mund të hekurosni pa përpjekje sa hap e mbyll sytë.
 • Revoluciononi mënyrën tuaj të hekurosjes! Me hekurosjen vertikale Ariete, të kesh një gardërobë perfekte bëhet lojë e fëmijëve. Gati në pak momente, i lehtë dhe i lehtë për tu trajtuar, ju lejon të hekurosni dhe pastroni me lehtësi rrobat e varura pa përdorur dërrasën e hekurosjes, ose të bëni prekje të shpejta në xhaketa, këmisha dhe pallto.
 • Tabaka prej çeliku inox është delikate dhe efektive në pëlhura, duke i bërë ato të butë dhe të relaksuar në vetëm disa kalime.

Informacione teknike

Model

ARIETE 

Kategoria

HEKUR VERTIKAL

Kodi

4167

Fuqia

1200 V

Kapaciteti i rezervuarit

2600 ml

Butoni i spërkatjes

PO

Rregullimi i avullit

PO

Vetëpastruese

PO

Sperkatje me avull

PO

Hekurosje vertikale

PO

Buton ON/OFF

PO

Shenjat e konformitetit

-

Garancia

2 vite

 

Permasat

 

Gjatesia

15.5 cm

Gjeresia

11 cm

Lartesia

27.5 cm

HEKUR VERTIKAL PORTABEL ARIETE 4167
 • Me HEKUR VERTIKAL PORTABEL ARIETE 4167 ju mund të hekurosni pa përpjekje sa hap e mbyll sytë.
 • Revoluciononi mënyrën tuaj të hekurosjes! Me hekurosjen vertikale Ariete, të kesh një gardërobë perfekte bëhet lojë e fëmijëve. Gati në pak momente, i lehtë dhe i lehtë për tu trajtuar, ju lejon të hekurosni dhe pastroni me lehtësi rrobat e varura pa përdorur dërrasën e hekurosjes, ose të bëni prekje të shpejta në xhaketa, këmisha dhe pallto.
 • Tabaka prej çeliku inox është delikate dhe efektive në pëlhura, duke i bërë ato të butë dhe të relaksuar në vetëm disa kalime.

Informacione teknike

Model

ARIETE 

Kategoria

HEKUR VERTIKAL

Kodi

4167

Fuqia

1200 V

Kapaciteti i rezervuarit

2600 ml

Butoni i spërkatjes

PO

Rregullimi i avullit

PO

Vetëpastruese

PO

Sperkatje me avull

PO

Hekurosje vertikale

PO

Buton ON/OFF

PO

Shenjat e konformitetit

-

Garancia

2 vite

 

Permasat

 

Gjatesia

15.5 cm

Gjeresia

11 cm

Lartesia

27.5 cm