HEKUR RROBASH ARIETE 6248
Review: 5 - "A masterpiece of literature" by John Doe, written onMay 4, 20020
Great
Kategoritë
 • electro-track-order-icon
 • TRANSPORT FALAS
 • electro-return-icon
 • MUNDESI KTHIMI
 • electro-payment
 • PAGUAJ
  NE DORE
 • electro-brands-icon
 • VETEM BRENDE
  TOP
Latest Products

HEKUR RROBASH ARIETE 6248

Available:Në gjëndje
14,600 Lek
Image
Secure

HEKUR RROBASH ARIETE 6248

Hekuros dhe ringjall çdo veshje me një kalim të vetëm- Me avulloren Ariete Canister Garment ju mund të hekurosni dhe rifreskoni fustanet, xhaketat ose fustanet në një mënyrë shumë të thjeshtë dhe të shpejtë. Zgjidhja më e mirë për të kursyer kohë dhe për të pasur një gardërobë gjithmonë të lehtë për t'u veshur.

HEKUROSNI DHE FRESKONI RROBAT E VARURA- Me avulloren profesionale të veshjeve Ariete, hekurosja është edhe më e lehtë ! Varni artikujt që do të hekuroseni ose rifreskohen në varëse rrobash dhe çdo palosje do të largohet pas disa kalimeve me avull. Perde, këmisha, xhaketa, pallto dhe pantallona, ​​gjithçka do të jetë gati për t'u veshur në disa hapa të thjeshtë.

PANTALLONA REZISTENTE NDAJ HEKURIT- Nuk do të jetë më e nevojshme t'i sillni rrobat në dhomën e hekurosjes për t'i pasur ato perfekte dhe gati për t'u veshur. Falë varëses praktike të rrobave mund të eliminoni çdo rrudhje nga rrobat me avullin vertikal që depërton thellë në fijet e pëlhurave. SteamJet Pro gjithashtu eliminon aromat dhe freskon rrobat, çarçafët dhe perdet pa mundim dhe shpejtësi. Të shohësh është të besosh!

Informacione teknike

Model

ARIETE

Kategoria

HEKUR 

Kodi

6248

Fuqia

2100 W

Kapaciteti i rezervuarit

3 Litra

Nivele të intensitetit të avullit

4

Varese me pincë

PO

koha e ngrohjes

50 sekonda

Presioni i avullit

45 g/min

Gjatësia e kordonit

1.7 m

Aksesorë të përfshirë

Furcë dhe dorezë

Garancia

2 vite

 

Permasat

Gjatesia

37 cm

Gjeresia

28.5 cm

Lartesia

33 cm


HEKUR RROBASH ARIETE 6248

Hekuros dhe ringjall çdo veshje me një kalim të vetëm- Me avulloren Ariete Canister Garment ju mund të hekurosni dhe rifreskoni fustanet, xhaketat ose fustanet në një mënyrë shumë të thjeshtë dhe të shpejtë. Zgjidhja më e mirë për të kursyer kohë dhe për të pasur një gardërobë gjithmonë të lehtë për t'u veshur.

HEKUROSNI DHE FRESKONI RROBAT E VARURA- Me avulloren profesionale të veshjeve Ariete, hekurosja është edhe më e lehtë ! Varni artikujt që do të hekuroseni ose rifreskohen në varëse rrobash dhe çdo palosje do të largohet pas disa kalimeve me avull. Perde, këmisha, xhaketa, pallto dhe pantallona, ​​gjithçka do të jetë gati për t'u veshur në disa hapa të thjeshtë.

PANTALLONA REZISTENTE NDAJ HEKURIT- Nuk do të jetë më e nevojshme t'i sillni rrobat në dhomën e hekurosjes për t'i pasur ato perfekte dhe gati për t'u veshur. Falë varëses praktike të rrobave mund të eliminoni çdo rrudhje nga rrobat me avullin vertikal që depërton thellë në fijet e pëlhurave. SteamJet Pro gjithashtu eliminon aromat dhe freskon rrobat, çarçafët dhe perdet pa mundim dhe shpejtësi. Të shohësh është të besosh!

Informacione teknike

Model

ARIETE

Kategoria

HEKUR 

Kodi

6248

Fuqia

2100 W

Kapaciteti i rezervuarit

3 Litra

Nivele të intensitetit të avullit

4

Varese me pincë

PO

koha e ngrohjes

50 sekonda

Presioni i avullit

45 g/min

Gjatësia e kordonit

1.7 m

Aksesorë të përfshirë

Furcë dhe dorezë

Garancia

2 vite

 

Permasat

Gjatesia

37 cm

Gjeresia

28.5 cm

Lartesia

33 cm