Hekur Ariete 6234
Review: 5 - "A masterpiece of literature" by , written on May 4, 20020
Great
Kategoritë
 • electro-track-order-icon
 • TRANSPORT FALAS
 • electro-return-icon
 • MUNDESI KTHIMI
 • electro-payment
 • PAGUAJ
  NE DORE
 • electro-brands-icon
 • VETEM BRENDE
  TOP

Hekur Ariete 6234

Available:Në gjëndje
1,990 Lek 2,990 Lek
Image
Secure

Hekuri i rrobave nga Ariete!
Pesha e lehtë, doreza ergonomike, avulli i thatë dhe i shpërndarë mirë: Hekuri dallon veten për lehtësi ekstreme në përdorim dhe hekurosje efikase, duke qenë ideal për përdorim të përditshëm. Pllaka jo ngjitëse, sistemi i pastrimit automatik, doreza e butë e prekjes e kompletojnë produktin, duke e bërë atë thjesht të shkëlqyeshëm.

Fuqia e produktit: 2000W

Gjatësia e produktit 27,50 cm
Gjerësia e produktit 12.00 cm
Lartësia e produktit 13.00 cm
Pesha e produktit 0,86 Kgg

Hekuri i rrobave nga Ariete!
Pesha e lehtë, doreza ergonomike, avulli i thatë dhe i shpërndarë mirë: Hekuri dallon veten për lehtësi ekstreme në përdorim dhe hekurosje efikase, duke qenë ideal për përdorim të përditshëm. Pllaka jo ngjitëse, sistemi i pastrimit automatik, doreza e butë e prekjes e kompletojnë produktin, duke e bërë atë thjesht të shkëlqyeshëm.

Fuqia e produktit: 2000W

Gjatësia e produktit 27,50 cm
Gjerësia e produktit 12.00 cm
Lartësia e produktit 13.00 cm
Pesha e produktit 0,86 Kgg