HEKUR ME KALDAJE PHILIPS GC7842/40
Review: 5 - "A masterpiece of literature" by John Doe, written onMay 4, 20020
Great
Kategoritë
 • electro-track-order-icon
 • TRANSPORT FALAS
 • electro-return-icon
 • MUNDESI KTHIMI
 • electro-payment
 • PAGUAJ
  NE DORE
 • electro-brands-icon
 • VETEM BRENDE
  TOP
Latest Products

HEKUR ME KALDAJE PHILIPS GC7842/40

Available:Në gjëndje
25,690 Lek
Image
Secure

HEKUR ME KALDAJE PHILIPS GC7842/40

 • Hekurosje jashtëzakonisht e shpejtë: me 120 g/min avull të vazhdueshëm dhe 400g/min avull me presion të vazhdueshëm. Ndihmon në trajtimin e pëlhurave të trasha, duke hequr shpejt rrudhat e forta dhe të vështira.
 • Asnjë djegie e garantuar: Hekurosni gjithçka nga mëndafshi te xhinset pa rregulluar temperaturën falë teknologjisë OptimalTEMP e cila e përshtat temperaturën e hekurit në çdo moment që ju e përdorni
 • Mbushje e lehtë: Rezervuari transparent i ujit 1,5 L me derë të madhe mbushëse për 1,5 orë përdorimi të vazhdueshëm
 • Kompakt dhe i përshtatshëm: i lehtë për përdorim dhe mjaftë i mirë dhe efikas
 • Performancë e qëndrueshme: Sistem i integruar për heqjen e gurëve dhe pastrimin, pllakë rezistente ndaj gërvishtjeve për performancën e rrëshqitjes


Informacione teknike

Model

PHILIPS

Kategoria

HEKUR 

Kodi

GC7842/40

Fuqia

2400 W

Kapaciteti i rezervuarit

1.5 Litra

Funksion anti rrjedhje

PO

Funksion anti calc.

PO

Funksion vetëpastrues

PO

Presioni i avullit

6.5 Bar

Gjatësia e kordonit

1.8 m

Lloji i pllakës së hekurosjes

SteamGlide

Garancia

2 vite

 

HEKUR ME KALDAJE PHILIPS GC7842/40

 • Hekurosje jashtëzakonisht e shpejtë: me 120 g/min avull të vazhdueshëm dhe 400g/min avull me presion të vazhdueshëm. Ndihmon në trajtimin e pëlhurave të trasha, duke hequr shpejt rrudhat e forta dhe të vështira.
 • Asnjë djegie e garantuar: Hekurosni gjithçka nga mëndafshi te xhinset pa rregulluar temperaturën falë teknologjisë OptimalTEMP e cila e përshtat temperaturën e hekurit në çdo moment që ju e përdorni
 • Mbushje e lehtë: Rezervuari transparent i ujit 1,5 L me derë të madhe mbushëse për 1,5 orë përdorimi të vazhdueshëm
 • Kompakt dhe i përshtatshëm: i lehtë për përdorim dhe mjaftë i mirë dhe efikas
 • Performancë e qëndrueshme: Sistem i integruar për heqjen e gurëve dhe pastrimin, pllakë rezistente ndaj gërvishtjeve për performancën e rrëshqitjes


Informacione teknike

Model

PHILIPS

Kategoria

HEKUR 

Kodi

GC7842/40

Fuqia

2400 W

Kapaciteti i rezervuarit

1.5 Litra

Funksion anti rrjedhje

PO

Funksion anti calc.

PO

Funksion vetëpastrues

PO

Presioni i avullit

6.5 Bar

Gjatësia e kordonit

1.8 m

Lloji i pllakës së hekurosjes

SteamGlide

Garancia

2 vite