HEKUR ME KALDAJE BEKO SGA 6124 D
Review: 5 - "A masterpiece of literature" by John Doe, written onMay 4, 20020
Great
Kategoritë
 • electro-track-order-icon
 • TRANSPORT FALAS
 • electro-return-icon
 • MUNDESI KTHIMI
 • electro-payment
 • PAGUAJ
  NE DORE
 • electro-brands-icon
 • VETEM BRENDE
  TOP
Latest Products

HEKUR ME KALDAJE BEKO SGA 6124 D

Available:Në gjëndje
12,990 Lek
Image
Secure

Ky hekur është i pajisur me një sërë veçorish, të krijuara për t'ju lehtësuar punën gjatë hekurosjes. I përsosur për ato rrudha ekstra dhe kokëfortë, modeli përmban një mekanizëm avulli që ndihmon, duke injektuar avull me presion të lartë në rrobat tuaja për të siguruar rezultate të shkëlqyera. Hekuri është i pajisur për tju dhënë më siguri dhe të qëndroni të qetë me një funksion sigurie të fikjes automatike , i cili ndjen 3 skenarë të ndryshëm në të cilët hekuri mund të jetë lënë i ndezur aksidentalisht.

Informacione teknike

Fuqia 2400 W
Avull i vazhdueshëm 100 g / min
Teknologjia e pllakave SteamXtra®
Presioni 5.8 bar
Hekurosje vertikale Po
Kapaciteti i Rezervuarit të Ujit 1 L
Gjatësia e kordonit të energjisë 1.8 m

Ky hekur është i pajisur me një sërë veçorish, të krijuara për t'ju lehtësuar punën gjatë hekurosjes. I përsosur për ato rrudha ekstra dhe kokëfortë, modeli përmban një mekanizëm avulli që ndihmon, duke injektuar avull me presion të lartë në rrobat tuaja për të siguruar rezultate të shkëlqyera. Hekuri është i pajisur për tju dhënë më siguri dhe të qëndroni të qetë me një funksion sigurie të fikjes automatike , i cili ndjen 3 skenarë të ndryshëm në të cilët hekuri mund të jetë lënë i ndezur aksidentalisht.

Informacione teknike

Fuqia 2400 W
Avull i vazhdueshëm 100 g / min
Teknologjia e pllakave SteamXtra®
Presioni 5.8 bar
Hekurosje vertikale Po
Kapaciteti i Rezervuarit të Ujit 1 L
Gjatësia e kordonit të energjisë 1.8 m