Hapëse Vere Tefal K2073414
Review: 5 - "A masterpiece of literature" by John Doe, written onMay 4, 20020
Great
Kategoritë
 • electro-track-order-icon
 • TRANSPORT FALAS
 • electro-return-icon
 • MUNDESI KTHIMI
 • electro-payment
 • PAGUAJ
  NE DORE
 • electro-brands-icon
 • VETEM BRENDE
  TOP
Latest Products

Hapëse Vere Tefal K2073414

Available:Në gjëndje
2,590 Lek
Image
Secure
Hapëse vere e markës Tefal.
Produkt i një cilësie maksimale.
Mjaftë efikase në hapjen e verës duke jua lehtësuar kështu punën dhe lodhjen.
Lahet lehtësisht.
Materiali cilësor çelik dhe plastikë.

Informacione teknike
Marka: Tefal
Përmasat: 23 x 12 x 5 cm
Hapëse vere e markës Tefal.
Produkt i një cilësie maksimale.
Mjaftë efikase në hapjen e verës duke jua lehtësuar kështu punën dhe lodhjen.
Lahet lehtësisht.
Materiali cilësor çelik dhe plastikë.

Informacione teknike
Marka: Tefal
Përmasat: 23 x 12 x 5 cm