Grup lavamani GRB Despertar XL CHr
Review: 5 - "A masterpiece of literature" by John Doe, written onMay 4, 20020
Great
Kategoritë
 • electro-track-order-icon
 • TRANSPORT FALAS
 • electro-return-icon
 • MUNDESI KTHIMI
 • electro-payment
 • PAGUAJ
  NE DORE
 • electro-brands-icon
 • VETEM BRENDE
  TOP
Latest Products
-50%
Grup lavamani GRB Despertar XL CHr
Grup lavamani GRB Despertar XL CHr

Grup lavamani GRB Despertar XL CHr

Available:Në gjëndje
15,200 Lek 30,500 Lek
Image
Secure
Grup lavamani Grb Despertar XL GRBDXLL-85512870 CHROME
 • Grup lavamani nga marka e mirënjohur GRB
 • Produkt i një cilësie maksimale dhe me një dizajn elegant dhe të rafinuar
 • I krijuar me teknologji inovative dhe i çertifikuar ndërkombtarisht 
 • E lehtë dhe praktike në instalim dhe mirëmbajtje. 
 • Edhe në qoftë se dallohen nga cilësi e lartë dhe dizajn i rafinuar, ky koleksion është i vendosur brenda një game të çmimeve konkuruese falë teknikave të reja të prodhimit.

Informacione teknike

Marka

 GRB

Origjina

 Spanja

Kodi

 GRBDXLL-85512870

Lartesia ne aerator

100mm

Perfshihet pileta

 PO

Perfshihen tubat fleksibel

 PO

Lidhja me rrjetin

 1/2"

Ndjeshmëria dhe akustika sipas normës

 EN ISO 3822

Garancia

 5 vjet


Përmasat

Gjatesia 

 33.5 cm

Gjeresia

 20 cm

Lartesia

 9 cm

Pesha

 1.91 kgGrup lavamani Grb Despertar XL GRBDXLL-85512870 CHROME
 • Grup lavamani nga marka e mirënjohur GRB
 • Produkt i një cilësie maksimale dhe me një dizajn elegant dhe të rafinuar
 • I krijuar me teknologji inovative dhe i çertifikuar ndërkombtarisht 
 • E lehtë dhe praktike në instalim dhe mirëmbajtje. 
 • Edhe në qoftë se dallohen nga cilësi e lartë dhe dizajn i rafinuar, ky koleksion është i vendosur brenda një game të çmimeve konkuruese falë teknikave të reja të prodhimit.

Informacione teknike

Marka

 GRB

Origjina

 Spanja

Kodi

 GRBDXLL-85512870

Lartesia ne aerator

100mm

Perfshihet pileta

 PO

Perfshihen tubat fleksibel

 PO

Lidhja me rrjetin

 1/2"

Ndjeshmëria dhe akustika sipas normës

 EN ISO 3822

Garancia

 5 vjet


Përmasat

Gjatesia 

 33.5 cm

Gjeresia

 20 cm

Lartesia

 9 cm

Pesha

 1.91 kg