Grup Lavamani Despertar White
Review: 5 - "A masterpiece of literature" by John Doe, written onMay 4, 20020
Great
Kategoritë
 • electro-track-order-icon
 • TRANSPORT FALAS
 • electro-return-icon
 • MUNDESI KTHIMI
 • electro-payment
 • PAGUAJ
  NE DORE
 • electro-brands-icon
 • VETEM BRENDE
  TOP
Latest Products
-51%
Grup Lavamani Despertar White
Grup Lavamani Despertar White

Grup Lavamani Despertar White

Available:Në gjëndje
17,100 Lek 34,900 Lek
Image
Secure

Grup Lavamani Despertar White GRBDLW-812110  

 • Grup Lavamani nga marka e mirënjohur spanjolle GRB
 • Produkt i një cilësie maksimale dhe me një dizajn elegant dhe të rafinuar
 • I krijuar me teknologji inovative dhe i çertifikuar ndërkombtarisht 
 • E lehtë dhe praktike në instalim dhe mirëmbajtje.


Informacione teknike

Marka

 GRB

Origjina

 Spanja

Seria 

 Despertar

Kodi

 GRBDLW-812110

Vrima e rekomanduar

 35mm për instalim

Lartesia ne Aerator

 100mm

Perfshihet pileta

 Jo

Perfshihen tubat fleksibel

 Po

Lidhja me rrjetin

 1/2"

Ndjeshmëria dhe akustika sipas normës

 EN ISO 3822

Garancia

 5 vjet


Përmasat

Gjatesia 

 33.5 cm

Gjeresia

 20 cm

Lartesia

 9 cm

Pesha

 1.85 kg


Grup Lavamani Despertar White GRBDLW-812110  

 • Grup Lavamani nga marka e mirënjohur spanjolle GRB
 • Produkt i një cilësie maksimale dhe me një dizajn elegant dhe të rafinuar
 • I krijuar me teknologji inovative dhe i çertifikuar ndërkombtarisht 
 • E lehtë dhe praktike në instalim dhe mirëmbajtje.


Informacione teknike

Marka

 GRB

Origjina

 Spanja

Seria 

 Despertar

Kodi

 GRBDLW-812110

Vrima e rekomanduar

 35mm për instalim

Lartesia ne Aerator

 100mm

Perfshihet pileta

 Jo

Perfshihen tubat fleksibel

 Po

Lidhja me rrjetin

 1/2"

Ndjeshmëria dhe akustika sipas normës

 EN ISO 3822

Garancia

 5 vjet


Përmasat

Gjatesia 

 33.5 cm

Gjeresia

 20 cm

Lartesia

 9 cm

Pesha

 1.85 kg