GRIRESE PERIMESH BOSCH MMR08R2
Review: 5 - "A masterpiece of literature" by John Doe, written onMay 4, 20020
Great
Kategoritë
 • electro-track-order-icon
 • TRANSPORT FALAS
 • electro-return-icon
 • MUNDESI KTHIMI
 • electro-payment
 • PAGUAJ
  NE DORE
 • electro-brands-icon
 • VETEM BRENDE
  TOP
Latest Products

GRIRESE PERIMESH BOSCH MMR08R2

Available:Në gjëndje
4,990 Lek
Image
Secure
GRIRESE PERIMESH BOSCH MMR08R2
 • GRIRESE PERIMESH BOSCH MMR08R2, eshte nje aksesor qe nuk duhet te mungoje ne ambientin tuaj te gatimit ,eshte shume fuksional dhe I thjeshte ne perdorim.
 • Produkt i cilesise maksimale dhe efikasitetit ne pune.
 • E vogel dhe praktike ne perdorim.
 • Lehtesoni punen tuaj ne kuzhine me GRIRESE PERIMESH BOSCH MMR08R2.

Informacione teknike

Marka:

BOSCH

Kodi:

MMR08R2

Fuqia:

400 W

Kapaciteti:

0.8 L

Materiali i kontenierit:

Plastik

Numri i thikave:

2

Numri i niveleve te fuqise:

1

Materiali i thikave:

Inoks

Pjeset lahen ne lavastovilje:

PO

Garancia Normale:

2 Vite

 

GRIRESE PERIMESH BOSCH MMR08R2
 • GRIRESE PERIMESH BOSCH MMR08R2, eshte nje aksesor qe nuk duhet te mungoje ne ambientin tuaj te gatimit ,eshte shume fuksional dhe I thjeshte ne perdorim.
 • Produkt i cilesise maksimale dhe efikasitetit ne pune.
 • E vogel dhe praktike ne perdorim.
 • Lehtesoni punen tuaj ne kuzhine me GRIRESE PERIMESH BOSCH MMR08R2.

Informacione teknike

Marka:

BOSCH

Kodi:

MMR08R2

Fuqia:

400 W

Kapaciteti:

0.8 L

Materiali i kontenierit:

Plastik

Numri i thikave:

2

Numri i niveleve te fuqise:

1

Materiali i thikave:

Inoks

Pjeset lahen ne lavastovilje:

PO

Garancia Normale:

2 Vite