GRIRESE FIRST AUSTRIA FA-5114-9
Review: 5 - "A masterpiece of literature" by John Doe, written onMay 4, 20020
Great
Kategoritë
 • electro-track-order-icon
 • TRANSPORT FALAS
 • electro-return-icon
 • MUNDESI KTHIMI
 • electro-payment
 • PAGUAJ
  NE DORE
 • electro-brands-icon
 • VETEM BRENDE
  TOP
Latest Products

GRIRESE FIRST AUSTRIA FA-5114-9

Available:Në gjëndje
4,190 Lek
Image
Secure
GRIRESE FIRST AUSTRIA FA-5114-9
 • Grirëse e markës, First Austria FA-5114-9.
 • Produkt i cilësisë maksimale dhe efikasitetit në punë.
 • E vogël dhe praktike në përdorim.
 • Lehtësoni punën tuaj në kuzhinë me GRIRESE FIRST AUSTRIA FA-5114-9.

Informacione teknike

Marka

First Austria 

Kodi

FA-5114-9

Fuqia

500 W

Kapaciteti

1.2 L

Materiali i thikave

Celik, Inoks

Numri i thikave

4

Materiali i kontenierit

Xham

Pjeset lahen ne lavastovilje

PO

4 tehe te forta celiku

PO

Nivelet e fuqisë

1

Garancia Normale

12 muaj


GRIRESE FIRST AUSTRIA FA-5114-9
 • Grirëse e markës, First Austria FA-5114-9.
 • Produkt i cilësisë maksimale dhe efikasitetit në punë.
 • E vogël dhe praktike në përdorim.
 • Lehtësoni punën tuaj në kuzhinë me GRIRESE FIRST AUSTRIA FA-5114-9.

Informacione teknike

Marka

First Austria 

Kodi

FA-5114-9

Fuqia

500 W

Kapaciteti

1.2 L

Materiali i thikave

Celik, Inoks

Numri i thikave

4

Materiali i kontenierit

Xham

Pjeset lahen ne lavastovilje

PO

4 tehe te forta celiku

PO

Nivelet e fuqisë

1

Garancia Normale

12 muaj