GRIRESE ARIETE VINTAGE 438
Review: 5 - "A masterpiece of literature" by John Doe, written onMay 4, 20020
Great
Kategoritë
 • electro-track-order-icon
 • TRANSPORT FALAS
 • electro-return-icon
 • MUNDESI KTHIMI
 • electro-payment
 • PAGUAJ
  NE DORE
 • electro-brands-icon
 • VETEM BRENDE
  TOP
Latest Products

GRIRESE ARIETE VINTAGE 438

Available:Në gjëndje
3,290 Lek 4,990 Lek
Image
Secure
GRIRESE ARIETE VINTAGE 438
 • Linja Vintage e Ariete pasurohet me një produkt të domosdoshëm për recetat tuaja në kuzhinë:  një grirese me linja retro dhe ngjyra të buta pastel, perfekt për të sjellë një prekje  stili dhe funksionaliteti  në kuzhinën tuaj. 
 • Falë  fuqisë së tij 400 Watt  dhe 4 teheve prej çeliku të pandryshkshëm,GRIRESE ARIETE VINTAGE 438 ju lejon të copëtoni çdo përbërës për recetat tuaja: nga perimet te mishi, djathi, buka, frutat e thata dhe madje edhe akulli. 2 shpejtësitë , të cilat mund të përdoren me dy butonat në pjesën e sipërme të helikopterit, ju lejojnë të grisni ose grisni imët ushqimin, ndërsa këmbët që nuk rrëshqasin sigurojnë  ngjitjen maksimale  të produktit me tavolinën e punës.

Informacione Teknike 

Marka:

Ariete 

Kodi

438

Tipi:

Blender

Fuqia:

400 W

Kapaciteti:

600ml

Ngjyra:

Bezhe

Pjese qe mund te lahen ne lavastovilje:

PO

Numri I aksesorëve:

-

Materiali I tasit:

Tritanium transparent

Thikat

4 tehe çeliku inox

Funksione

2 shpejtësi 

Këmbë që nuk rrëshqasin

PO

Kapak i heqshëm për shtimin e përbërësve

-

Garancia Normale:

 2 vjet

 

Permasat

Gjatesia -
Gjeresia -
Lartesia -
GRIRESE ARIETE VINTAGE 438
 • Linja Vintage e Ariete pasurohet me një produkt të domosdoshëm për recetat tuaja në kuzhinë:  një grirese me linja retro dhe ngjyra të buta pastel, perfekt për të sjellë një prekje  stili dhe funksionaliteti  në kuzhinën tuaj. 
 • Falë  fuqisë së tij 400 Watt  dhe 4 teheve prej çeliku të pandryshkshëm,GRIRESE ARIETE VINTAGE 438 ju lejon të copëtoni çdo përbërës për recetat tuaja: nga perimet te mishi, djathi, buka, frutat e thata dhe madje edhe akulli. 2 shpejtësitë , të cilat mund të përdoren me dy butonat në pjesën e sipërme të helikopterit, ju lejojnë të grisni ose grisni imët ushqimin, ndërsa këmbët që nuk rrëshqasin sigurojnë  ngjitjen maksimale  të produktit me tavolinën e punës.

Informacione Teknike 

Marka:

Ariete 

Kodi

438

Tipi:

Blender

Fuqia:

400 W

Kapaciteti:

600ml

Ngjyra:

Bezhe

Pjese qe mund te lahen ne lavastovilje:

PO

Numri I aksesorëve:

-

Materiali I tasit:

Tritanium transparent

Thikat

4 tehe çeliku inox

Funksione

2 shpejtësi 

Këmbë që nuk rrëshqasin

PO

Kapak i heqshëm për shtimin e përbërësve

-

Garancia Normale:

 2 vjet

 

Permasat

Gjatesia -
Gjeresia -
Lartesia -