GRILLE VERTIKALE ARIETE 0730
Review: 5 - "A masterpiece of literature" by John Doe, written onMay 4, 20020
Great
Kategoritë
 • electro-track-order-icon
 • TRANSPORT FALAS
 • electro-return-icon
 • MUNDESI KTHIMI
 • electro-payment
 • PAGUAJ
  NE DORE
 • electro-brands-icon
 • VETEM BRENDE
  TOP
Latest Products

GRILLE VERTIKALE ARIETE 0730

Available:Në gjëndje
8,190 Lek 10,900 Lek
Image
Secure
GRILLE VERTIKALE ARIETE 0730
 • Grillë vertikale Ariete 0730 . Steak House Grill është skarë vertikale që ju mundëson të gatuani biftekë deri në 4 cm të trasha, mish pule, salcice, bërxolla, hamburgerë, perime, bukë, fruta, peshk etj. në mënyrë të shëndetshme dhe të shijshme. 
 • Falë sistemit të gatimit vertikal, çdo yndyrë derdhet në tabaka speciale dhe nuk bie kurrë në kontakt me elementët e brendshëm të ngrohjes, duke shmangur kështu krijimin e tymit të pakëndshëm. 
 • Lehtë për t'u pastruar : pjesët e brendshme hiqen lehtësisht dhe lahen për të eliminuar plotësisht çdo mbetje ushqimore
 • Provoni dhe shijoni ushqimet tuaja me Grille vertikale Ariete 0730.
 • Koha dhe rregullimi i temperatures e bejne me te lehte dhe personalizojne gatimin e pjatave te ndryshme.

Informacione teknike

Marka:

Ariete

Kodi

730

Fuqia:

1300 W

Materiali i pllakes

Jo ngjitese

Pllaka qe mund te hiqen

Po

Opsione shtese

Pllake Vertikale

Rregullimi i kohematesit

 deri ne 30 min

Ngjyra:

E zeze 

Materiali i thekëses:

Inox

Garancia Normale:

2 vjet

 

Permasat

Gjatesia

36.5 cm

Gjeresia

33 cm 

Lartesia

17 cm

GRILLE VERTIKALE ARIETE 0730
 • Grillë vertikale Ariete 0730 . Steak House Grill është skarë vertikale që ju mundëson të gatuani biftekë deri në 4 cm të trasha, mish pule, salcice, bërxolla, hamburgerë, perime, bukë, fruta, peshk etj. në mënyrë të shëndetshme dhe të shijshme. 
 • Falë sistemit të gatimit vertikal, çdo yndyrë derdhet në tabaka speciale dhe nuk bie kurrë në kontakt me elementët e brendshëm të ngrohjes, duke shmangur kështu krijimin e tymit të pakëndshëm. 
 • Lehtë për t'u pastruar : pjesët e brendshme hiqen lehtësisht dhe lahen për të eliminuar plotësisht çdo mbetje ushqimore
 • Provoni dhe shijoni ushqimet tuaja me Grille vertikale Ariete 0730.
 • Koha dhe rregullimi i temperatures e bejne me te lehte dhe personalizojne gatimin e pjatave te ndryshme.

Informacione teknike

Marka:

Ariete

Kodi

730

Fuqia:

1300 W

Materiali i pllakes

Jo ngjitese

Pllaka qe mund te hiqen

Po

Opsione shtese

Pllake Vertikale

Rregullimi i kohematesit

 deri ne 30 min

Ngjyra:

E zeze 

Materiali i thekëses:

Inox

Garancia Normale:

2 vjet

 

Permasat

Gjatesia

36.5 cm

Gjeresia

33 cm 

Lartesia

17 cm