GRILLE PHILIPS HD4419/20
Review: 5 - "A masterpiece of literature" by John Doe, written onMay 4, 20020
Great
Kategoritë
 • electro-track-order-icon
 • TRANSPORT FALAS
 • electro-return-icon
 • MUNDESI KTHIMI
 • electro-payment
 • PAGUAJ
  NE DORE
 • electro-brands-icon
 • VETEM BRENDE
  TOP
Latest Products

GRILLE PHILIPS HD4419/20

Available:Në gjëndje
13,190 Lek
Image
Secure

GRILLE PHILIPS HD4419/20

 •  GRILLE PHILIPS HD4419/20 nje grille e fuqishme ka një pjatë me temperaturë të lartë për t'u mbyllur në aromën e lëngshme. 
 • Nxehet shpejt dhe ka një pjatë tepër të trashë që qëndron e nxehtë, ndërsa sipërfaqja me brinjë dhe e lëmuar gatuan shumë ushqime të shijshme.

Informacione teknike

Marka

Philips

Kodi

HD4419/20

Fuqia shtrydhese (Watt)

2000-2300 W

Shtrese qe nuk ngjit

PO

Termostat i rregullueshem

PO

Nivelet e fuqisë

2

Garancia Normale

2 vjet

 

Permasat

Gjatesia

515.9 cm

Gjeresia

73 cm

Lartesia

312 cm

GRILLE PHILIPS HD4419/20

 •  GRILLE PHILIPS HD4419/20 nje grille e fuqishme ka një pjatë me temperaturë të lartë për t'u mbyllur në aromën e lëngshme. 
 • Nxehet shpejt dhe ka një pjatë tepër të trashë që qëndron e nxehtë, ndërsa sipërfaqja me brinjë dhe e lëmuar gatuan shumë ushqime të shijshme.

Informacione teknike

Marka

Philips

Kodi

HD4419/20

Fuqia shtrydhese (Watt)

2000-2300 W

Shtrese qe nuk ngjit

PO

Termostat i rregullueshem

PO

Nivelet e fuqisë

2

Garancia Normale

2 vjet

 

Permasat

Gjatesia

515.9 cm

Gjeresia

73 cm

Lartesia

312 cm