GRILLE Fuego KJ-208
Review: 5 - "A masterpiece of literature" by John Doe, written onMay 4, 20020
Great
Kategoritë
 • electro-track-order-icon
 • TRANSPORT FALAS
 • electro-return-icon
 • MUNDESI KTHIMI
 • electro-payment
 • PAGUAJ
  NE DORE
 • electro-brands-icon
 • VETEM BRENDE
  TOP
Latest Products

GRILLE Fuego KJ-208

Available:Në gjëndje
6,990 Lek
Image
Secure

GRILLE Fuego KJ-208

 • Pregatisni sanduic, hamburger ne cdo kohe dhe ne pak minuta me GRILLE Fuego KJ-208.
 • Me kontroll automatik te temperatures, mund ta hapni plotesisht (180°) per te pjekur mish apo perime.
 • GRILLE Fuego KJ-208 ka pllake fikse qe nuk ngjitin.
 • Grille e pershtateshem per te gjitha madhesite e bukes.


Informacione teknike

Marka

Fuego

Kodi

KJ-208

Fuqia shtrydhese (Watt)

2000 W

Shtrese qe nuk ngjit

PO

Termostat i rregullueshem

PO

Hapja 180 grade

PO

Kapaciteti

4 feta

Garancia Normale

2 vjet

 

Permasat

Gjatesia

45 cm

Gjeresia

36 cm

Lartesia

16 cm

GRILLE Fuego KJ-208

 • Pregatisni sanduic, hamburger ne cdo kohe dhe ne pak minuta me GRILLE Fuego KJ-208.
 • Me kontroll automatik te temperatures, mund ta hapni plotesisht (180°) per te pjekur mish apo perime.
 • GRILLE Fuego KJ-208 ka pllake fikse qe nuk ngjitin.
 • Grille e pershtateshem per te gjitha madhesite e bukes.


Informacione teknike

Marka

Fuego

Kodi

KJ-208

Fuqia shtrydhese (Watt)

2000 W

Shtrese qe nuk ngjit

PO

Termostat i rregullueshem

PO

Hapja 180 grade

PO

Kapaciteti

4 feta

Garancia Normale

2 vjet

 

Permasat

Gjatesia

45 cm

Gjeresia

36 cm

Lartesia

16 cm