Skarë Bosch TCG4104
Review: 5 - "A masterpiece of literature" by John Doe, written onMay 4, 20020
Great
Kategoritë
 • electro-track-order-icon
 • TRANSPORT FALAS
 • electro-return-icon
 • MUNDESI KTHIMI
 • electro-payment
 • PAGUAJ
  NE DORE
 • electro-brands-icon
 • VETEM BRENDE
  TOP

Skarë Bosch TCG4104

Available:Në gjëndje
14,690 Lek
Image
Secure
Tani ju mund të gatuani ushqimet e preferuara kudo ju dëshironi.
Tani më ju mund të piqni mishin tuaj të preferuar, perimet, thekni bukën apo çdo gjë ju dëshironi e gjitha falë skarës Bosch.
Kudo ju dëshironi, në oborrin e shtëpisë, kur shkoni me pushime diku, apo dhe me shoqërinë tuaj ose familjen për piknik. Mund të pastrohet fare lehë pasi matriali është cilësor që nuk ngjit.

Informacione teknike

Marka: BOSCH
Fuqia: 2000 W
Pjesë që hiqen dhe mund të lahen
Lloji i materialit të skarës: Alumin
Ngjyra: E KUQE
Përmasat: 328 x 238 mm
Garancia e produktit: 24

Tani ju mund të gatuani ushqimet e preferuara kudo ju dëshironi.
Tani më ju mund të piqni mishin tuaj të preferuar, perimet, thekni bukën apo çdo gjë ju dëshironi e gjitha falë skarës Bosch.
Kudo ju dëshironi, në oborrin e shtëpisë, kur shkoni me pushime diku, apo dhe me shoqërinë tuaj ose familjen për piknik. Mund të pastrohet fare lehë pasi matriali është cilësor që nuk ngjit.

Informacione teknike

Marka: BOSCH
Fuqia: 2000 W
Pjesë që hiqen dhe mund të lahen
Lloji i materialit të skarës: Alumin
Ngjyra: E KUQE
Përmasat: 328 x 238 mm
Garancia e produktit: 24