Grille ARIETE 1916
Review: 5 - "A masterpiece of literature" by , written on May 4, 20020
Great
Kategoritë
 • electro-track-order-icon
 • TRANSPORT FALAS
 • electro-return-icon
 • MUNDESI KTHIMI
 • electro-payment
 • PAGUAJ
  NE DORE
 • electro-brands-icon
 • VETEM BRENDE
  TOP

Grille ARIETE 1916

Available:Në gjëndje
6,490 Lek 8,990 Lek
Image
Secure

Multi Grill 3 në 1 është më shumë se një grilë elektrike tavoline!

MultiGrill 3 në 1 nga Ariete është më shumë se një skarë e thjeshtë: është mjeti i ri i domosdoshëm në kuzhinë ose për barbekju-të tuaja, i cili ju lejon të kënaqni shijet e të gjithë të ftuarve. Sanduiçe, mish, perime dhe bukë të thekur janë vetëm disa nga pjatat e shijshme që mund të përgatisni. Tipari dallues i Multi Grill 3 në 1 është sigurisht shumëfunksionaliteti dhe shkathtësia e tij. 

Specifikat e produktit

Model 1916
Fuqia 2400 W
Sipërfaqja e gatimit (e zgjatur) 60x25 cm
Gjatësia e produktit 43.00 cm
Gjerësia e produktit 30.00 cm
Lartësia e produktit 19.00 cm
Pesha e produktit 3.30 kg
Pesha e kutisë 4.06 kg
Pesha kryesore 9,12 kg


Multi Grill 3 në 1 është më shumë se një grilë elektrike tavoline!

MultiGrill 3 në 1 nga Ariete është më shumë se një skarë e thjeshtë: është mjeti i ri i domosdoshëm në kuzhinë ose për barbekju-të tuaja, i cili ju lejon të kënaqni shijet e të gjithë të ftuarve. Sanduiçe, mish, perime dhe bukë të thekur janë vetëm disa nga pjatat e shijshme që mund të përgatisni. Tipari dallues i Multi Grill 3 në 1 është sigurisht shumëfunksionaliteti dhe shkathtësia e tij. 

Specifikat e produktit

Model 1916
Fuqia 2400 W
Sipërfaqja e gatimit (e zgjatur) 60x25 cm
Gjatësia e produktit 43.00 cm
Gjerësia e produktit 30.00 cm
Lartësia e produktit 19.00 cm
Pesha e produktit 3.30 kg
Pesha e kutisë 4.06 kg
Pesha kryesore 9,12 kg