GRB Salishent Dushi
Review: 5 - "A masterpiece of literature" by John Doe, written onMay 4, 20020
Great
Kategoritë
 • electro-track-order-icon
 • TRANSPORT FALAS
 • electro-return-icon
 • MUNDESI KTHIMI
 • electro-payment
 • PAGUAJ
  NE DORE
 • electro-brands-icon
 • VETEM BRENDE
  TOP
Latest Products
-27%
GRB Salishent Dushi

GRB Salishent Dushi

Available:Out of Stock
3,400 Lek 4,700 Lek
Secure

GRB Salishent Lartesi 63cm- Rrethore Fi 8cm

Dorezë dushi e vetme funksionale
Shtyllë muri me sapun dhe kapëse të rregullueshme
Tub elastik 170 cm
Përmbush standardet ndërkombëtare të pastërtisë ekologjike
Prodhuar në Spanjë

GRB Salishent Lartesi 63cm- Rrethore Fi 8cm

Dorezë dushi e vetme funksionale
Shtyllë muri me sapun dhe kapëse të rregullueshme
Tub elastik 170 cm
Përmbush standardet ndërkombëtare të pastërtisë ekologjike
Prodhuar në Spanjë