Geo Glass Sports Bottle
Review: 5 - "A masterpiece of literature" by , written on May 4, 20020
Great
Kategoritë
 • electro-track-order-icon
 • TRANSPORT FALAS
 • electro-return-icon
 • MUNDESI KTHIMI
 • electro-payment
 • PAGUAJ
  NE DORE
 • electro-brands-icon
 • VETEM BRENDE
  TOP

Geo Glass Sports Bottle

Available:Në gjëndje
800 Lek
Image
Secure
 • Kjo shishe qelqi është bërë nga qelqi borosilikat me cilësi të lartë. Nuk prishet në temperaturat e nxehta.
 • Nuk transferon shije dhe nuk thith aromat. 
 • Praktik për t'u patruar.
 • Ka një kapacitet prej 0.7 litra dhe mund të mbajë pije të nxehta dhe të ftohta.
 • Dizain unik.
 • Kjo shishe qelqi është bërë nga qelqi borosilikat me cilësi të lartë. Nuk prishet në temperaturat e nxehta.
 • Nuk transferon shije dhe nuk thith aromat. 
 • Praktik për t'u patruar.
 • Ka një kapacitet prej 0.7 litra dhe mund të mbajë pije të nxehta dhe të ftohta.
 • Dizain unik.