Shishe qelqi Geo Sport 1L
Review: 5 - "A masterpiece of literature" by John Doe, written onMay 4, 20020
Great
Kategoritë
 • electro-track-order-icon
 • TRANSPORT FALAS
 • electro-return-icon
 • MUNDESI KTHIMI
 • electro-payment
 • PAGUAJ
  NE DORE
 • electro-brands-icon
 • VETEM BRENDE
  TOP
Latest Products

Shishe qelqi Geo Sport 1L

Available:Out of Stock
1,000 Lek
Secure
Shishja GEO është bërë nga qelqi borosilikat, i cili nuk prishet në temperaturat e nxehta. Struktura e qëndrueshme e xhamit gjithashtu siguron jetëgjatësinë e saj.
Kjo shishe ka një kapacitet prej 1 litër.
Kjo shishe është 100% pa BPA, BPS, BPF, PVC dhe materiale të tjera të dëmshme, duke e vendosur shëndetin e konsumatorit në radhë të parë.
  Shishja GEO është bërë nga qelqi borosilikat, i cili nuk prishet në temperaturat e nxehta. Struktura e qëndrueshme e xhamit gjithashtu siguron jetëgjatësinë e saj.
  Kjo shishe ka një kapacitet prej 1 litër.
  Kjo shishe është 100% pa BPA, BPS, BPF, PVC dhe materiale të tjera të dëmshme, duke e vendosur shëndetin e konsumatorit në radhë të parë.