GATUES ME AVULL ARIETE 911
Review: 5 - "A masterpiece of literature" by John Doe, written onMay 4, 20020
Great
Kategoritë
 • electro-track-order-icon
 • TRANSPORT FALAS
 • electro-return-icon
 • MUNDESI KTHIMI
 • electro-payment
 • PAGUAJ
  NE DORE
 • electro-brands-icon
 • VETEM BRENDE
  TOP
Latest Products

GATUES ME AVULL ARIETE 911

Available:Në gjëndje
5,690 Lek 7,290 Lek
Image
Secure
GATUES ME AVULL ARIETE 911
 • Gatimi me avull ariete 911 eshte nje alternative ushqyese dhe me e shijshme per te gatuar ne uje te vale.
 • Avulli lejon gatimin qe mban sasine e vitaminave dhe kriperave minerale te pranishme natyrshem ne ushqim pothuajse te pandryshuar.
 • Ushqimi i gatuar ne avull eshte i shendetshem dhe avulli eshte i preferuar ne krahasim me ate tradicional, sepse ju lejon gjithashtu teperdorni nje sasi te vogel yndyrnash dhe erezash.
 • Me gatues me avull ariete 911 Healthy Steam, gatimi me avull nuk do te kete me sekrete, sepse mund te gatuani oriz, mish, peshk, butak, perime dhe veze ne pak minuta,duke marre gjithmone nje arome te plote dhe intensive, pa largimin e ushqyesve te rendesishme per dieten tuaj
 • Me 3 shportat ju mund te gatuani shume pjata ne te njejten kohe, gjithashtu do te keni nje ene te volitshme per gatimin e orizit.

Informacione teknike

Marka

ARIETE

Tipi

Gatues me avull

Kodi

911

Fuqia

800W

Tensioni

220-240 V

Kapaciteti

9L

Shporta

3

Avulli

Gati ne 40 min

Kohemates

Po

Mbushje e jashtme e ujit

Po

Buton On/OFF

Po

Materiali

-

Garancia

2 vjet

 

Permasat 

Gjatesia

32 cm

Gjeresia

23.5 cm

Lartesia

41.5 cm

 

GATUES ME AVULL ARIETE 911
 • Gatimi me avull ariete 911 eshte nje alternative ushqyese dhe me e shijshme per te gatuar ne uje te vale.
 • Avulli lejon gatimin qe mban sasine e vitaminave dhe kriperave minerale te pranishme natyrshem ne ushqim pothuajse te pandryshuar.
 • Ushqimi i gatuar ne avull eshte i shendetshem dhe avulli eshte i preferuar ne krahasim me ate tradicional, sepse ju lejon gjithashtu teperdorni nje sasi te vogel yndyrnash dhe erezash.
 • Me gatues me avull ariete 911 Healthy Steam, gatimi me avull nuk do te kete me sekrete, sepse mund te gatuani oriz, mish, peshk, butak, perime dhe veze ne pak minuta,duke marre gjithmone nje arome te plote dhe intensive, pa largimin e ushqyesve te rendesishme per dieten tuaj
 • Me 3 shportat ju mund te gatuani shume pjata ne te njejten kohe, gjithashtu do te keni nje ene te volitshme per gatimin e orizit.

Informacione teknike

Marka

ARIETE

Tipi

Gatues me avull

Kodi

911

Fuqia

800W

Tensioni

220-240 V

Kapaciteti

9L

Shporta

3

Avulli

Gati ne 40 min

Kohemates

Po

Mbushje e jashtme e ujit

Po

Buton On/OFF

Po

Materiali

-

Garancia

2 vjet

 

Permasat 

Gjatesia

32 cm

Gjeresia

23.5 cm

Lartesia

41.5 cm