Gatuaj, përziej, krijoj dhe Mikser multifunksional
Review: 5 - "A masterpiece of literature" by John Doe, written onMay 4, 20020
Great
Kategoritë
 • electro-track-order-icon
 • TRANSPORT FALAS
 • electro-return-icon
 • MUNDESI KTHIMI
 • electro-payment
 • PAGUAJ
  NE DORE
 • electro-brands-icon
 • VETEM BRENDE
  TOP

Gatuaj, përziej, krijoj dhe Mikser multifunksional

Available:Në gjëndje
19,000 Lek
Image
Secure

Me mikserin planetar të kuzhinës 7 litra mund të përzieni ëmbëlsira, bukë, pizza dhe shumë më tepër!

Gatuaj, përziej, krijoj. Gourmet Professional 7L Metal Ariete është gjithçka që ju mungon në kuzhinë: mikser planetar shumëfunksional dhe mikser me blender. Ky mikser planetar i kuzhinës do të kënaqë dëshirën tuaj për të provuar veten me receta të ëmbla dhe të këndshme të çdo vështirësie ose ... madhësie! Falë tasit shumë të madh me 7 litra kapacitet, në fakt, ju mund të përgatisni çdo lloj brumi për të kënaqur dëshirat më lakmitare të të gjithë familjes. Me aksesorët e furnizuar do të jetë shumë e lehtë të rrahni vezët ose kremin për recetat tuaja më të ëmbla, si dhe të përzieni të gjithë përbërësit, madje edhe me shpejtësi maksimale pa rrezikun e ndotjes së kuzhinës falë kapakut të papërshkueshëm nga uji: gjithçka që duhet të bëni është të piqni ëmbëlsira, ëmbëlsira ose pasta.

Gjatësia e produktit 39,50 cm
Gjerësia e produktit 23,50 cm
Lartësia e produktit 57,50 cm
Pesha e produktit 7.10 Kg
Pesha e kutisë 8.43 Kg
Pesha master 9.05 Kg
Pjesë master 1

Me mikserin planetar të kuzhinës 7 litra mund të përzieni ëmbëlsira, bukë, pizza dhe shumë më tepër!

Gatuaj, përziej, krijoj. Gourmet Professional 7L Metal Ariete është gjithçka që ju mungon në kuzhinë: mikser planetar shumëfunksional dhe mikser me blender. Ky mikser planetar i kuzhinës do të kënaqë dëshirën tuaj për të provuar veten me receta të ëmbla dhe të këndshme të çdo vështirësie ose ... madhësie! Falë tasit shumë të madh me 7 litra kapacitet, në fakt, ju mund të përgatisni çdo lloj brumi për të kënaqur dëshirat më lakmitare të të gjithë familjes. Me aksesorët e furnizuar do të jetë shumë e lehtë të rrahni vezët ose kremin për recetat tuaja më të ëmbla, si dhe të përzieni të gjithë përbërësit, madje edhe me shpejtësi maksimale pa rrezikun e ndotjes së kuzhinës falë kapakut të papërshkueshëm nga uji: gjithçka që duhet të bëni është të piqni ëmbëlsira, ëmbëlsira ose pasta.

Gjatësia e produktit 39,50 cm
Gjerësia e produktit 23,50 cm
Lartësia e produktit 57,50 cm
Pesha e produktit 7.10 Kg
Pesha e kutisë 8.43 Kg
Pesha master 9.05 Kg
Pjesë master 1