Furrë Beko BBIE14100X
Review: 5 - "A masterpiece of literature" by , written on May 4, 20020
Great
Kategoritë
 • electro-track-order-icon
 • TRANSPORT FALAS
 • electro-return-icon
 • MUNDESI KTHIMI
 • electro-payment
 • PAGUAJ
  NE DORE
 • electro-brands-icon
 • VETEM BRENDE
  TOP

Furrë Beko BBIE14100X

Available:Në gjëndje
22,990 Lek 28,490 Lek
Image
Secure
Furrë elektrike e markës Beko, modeli BBIE14100X
Teknologjia AeroPerfect: lejon aerodinamikë homogjene, të përmirësuar të rrymave të ajrit, në zgavër.
Nxehtësia optimale dhe rezultate të përkryera për një gatim të njëtrjtshëm.
Falë kapacitetit të saj 72 L, kjo furrë ofron 10% më shumë gatim në krahasim me furrat e tjera të zakonshme.
Funksioni i skarës: Ideale për gatime të ndryshme, buke të thekur, grila apo edhe mish në hell.
Ngrohja paraprake është një hap thelbesor për pjatat e suksesshme. Për të shkurtuar këtë hap, funksioni Booster bën të mundur arritjen e temperatures së dëshiruar 35% më shpejt, duke aktivizuar të gjithë elementët ngrohës.
Furra ka sistem vetëpastrimi, "Steam Clean".
Me 6 funksione gatimi.
Raftet anësore me 5 nivele.
Përmasat (në cm):  59.5x59.4x56.7
Fuqia: 2400W
Garancia 5 vite
Furrë elektrike e markës Beko, modeli BBIE14100X
Teknologjia AeroPerfect: lejon aerodinamikë homogjene, të përmirësuar të rrymave të ajrit, në zgavër.
Nxehtësia optimale dhe rezultate të përkryera për një gatim të njëtrjtshëm.
Falë kapacitetit të saj 72 L, kjo furrë ofron 10% më shumë gatim në krahasim me furrat e tjera të zakonshme.
Funksioni i skarës: Ideale për gatime të ndryshme, buke të thekur, grila apo edhe mish në hell.
Ngrohja paraprake është një hap thelbesor për pjatat e suksesshme. Për të shkurtuar këtë hap, funksioni Booster bën të mundur arritjen e temperatures së dëshiruar 35% më shpejt, duke aktivizuar të gjithë elementët ngrohës.
Furra ka sistem vetëpastrimi, "Steam Clean".
Me 6 funksione gatimi.
Raftet anësore me 5 nivele.
Përmasat (në cm):  59.5x59.4x56.7
Fuqia: 2400W
Garancia 5 vite