Furre Beko BIE24301B
Review: 5 - "A masterpiece of literature" by , written on May 4, 20020
Great
Kategoritë
 • electro-track-order-icon
 • TRANSPORT FALAS
 • electro-return-icon
 • MUNDESI KTHIMI
 • electro-payment
 • PAGUAJ
  NE DORE
 • electro-brands-icon
 • VETEM BRENDE
  TOP

Furre Beko BIE24301B

Available:Në gjëndje
33,990 Lek
Image
Secure

Kapaciteti 71 L, Klase energjie A

 • Me 6 funksione gatimi
 • Vetepastrim me avull SteamShine
 • Ndriçim halogjen: Pamje e qarte e asaj qe po ndodh brenda
 • Ndriçimi halogjen ju ndihmon te shihni te gjithe zgavren e furres tuaj, keshtu qe ju mund te mbani nje sy ne krijimet tuaja te kuzhines me deren e mbyllur fort.
 • Dera e qendrueshme: Dera e forte per mbajtjen e eneve te renda dhe ene gatimi
Lloji: FURRE
Menyra e pjekjes: Multifunksionale 6 Funksione
Kohemates: PO
Paneli i kontrollit: Me celesa
Ekran LCD: PO
Vetepastrim: JO
Menyra e hapjes: Normale
Bllokim per femijet: PO
Mikrovale: JO
Klasa e energjise: A
Garanci Shtese: -
Menyra e vetepastrimit: Steam
BIE24301B BIE24301B
MARKA: BEKO
KAPACITETI: 71 Litra
GARANCIA NORMALE: 60

Kapaciteti 71 L, Klase energjie A

 • Me 6 funksione gatimi
 • Vetepastrim me avull SteamShine
 • Ndriçim halogjen: Pamje e qarte e asaj qe po ndodh brenda
 • Ndriçimi halogjen ju ndihmon te shihni te gjithe zgavren e furres tuaj, keshtu qe ju mund te mbani nje sy ne krijimet tuaja te kuzhines me deren e mbyllur fort.
 • Dera e qendrueshme: Dera e forte per mbajtjen e eneve te renda dhe ene gatimi
Lloji: FURRE
Menyra e pjekjes: Multifunksionale 6 Funksione
Kohemates: PO
Paneli i kontrollit: Me celesa
Ekran LCD: PO
Vetepastrim: JO
Menyra e hapjes: Normale
Bllokim per femijet: PO
Mikrovale: JO
Klasa e energjise: A
Garanci Shtese: -
Menyra e vetepastrimit: Steam
BIE24301B BIE24301B
MARKA: BEKO
KAPACITETI: 71 Litra
GARANCIA NORMALE: 60