Fshesë vertikale Rowenta RH6543WH
Review: 5 - "A masterpiece of literature" by , written on May 4, 20020
Great
Kategoritë
 • electro-track-order-icon
 • TRANSPORT FALAS
 • electro-return-icon
 • MUNDESI KTHIMI
 • electro-payment
 • PAGUAJ
  NE DORE
 • electro-brands-icon
 • VETEM BRENDE
  TOP

Fshesë vertikale Rowenta RH6543WH

Available:Në gjëndje
20,990 Lek
Image
Secure
Fshesë vertikale me korenta Rowenta.
Një pajisje e domosdoshme për shtëpitë tuaja. Doreza ergonomike 
Eshtë pa kordon çka e bën fshesën edhe më praktike në përdorim.
Fuksionon me bateri të rikarukueshme. Koha e e një karikimi të plotë është 5 orë dhe koha e punës 30 min.
Fshesa ka drita të inkorporuara të cilat do tjua bëjnë edhe më të lehtë pastrimin.
Ka një depozitë plastike pë mbledhjen e papastërtive, me kapacitet 0.65 L.
Me filtër Hepa, i cili nuk lahet.
Fuqia motorrike 14.4 V
Garancia 2 vite
Fshesë vertikale me korenta Rowenta. Një pajisje e domosdoshme për shtëpitë tuaja. Doreza ergonomike  Eshtë pa kordon çka e bën fshesën edhe më praktike në përdorim. Fuksionon me bateri të rikarukueshme. Koha e e një karikimi të plotë është 5 orë dhe koha e punës 30 min. Fshesa ka drita të inkorporuara të cilat do tjua bëjnë edhe më të lehtë pastrimin.
Ka një depozitë plastike pë mbledhjen e papastërtive, me kapacitet 0.65 L. Me filtër Hepa, i cili nuk lahet. Fuqia motorrike 14.4 V Garancia 2 vite