Fshese Vertikale Bosch BBHF214G
Review: 5 - "A masterpiece of literature" by , written on May 4, 20020
Great
Kategoritë
 • electro-track-order-icon
 • TRANSPORT FALAS
 • electro-return-icon
 • MUNDESI KTHIMI
 • electro-payment
 • PAGUAJ
  NE DORE
 • electro-brands-icon
 • VETEM BRENDE
  TOP

Fshese Vertikale Bosch BBHF214G

Available:Në gjëndje
19,990 Lek
Image
Secure

Fshese Vertikale 14.4 V

 • Rezultate te pastrimit te plote ne te gjitha llojet e dyshemese, fale teknologjise shume efikase pa depozite dhe pa furça per te gjitha llojet e dyshemese
 • Gjithmone ne dore sa hap e mbyll syte: Pastrim i pakufizuar, me nje funksion te besueshem te pavarur qe lejon fshesen me korrent te qendroje vete per instalim dhe karikim te lehte kudo ne shtepi.
 • Komoditet i persosur: i lehte per t’u perdorur, ruajtur dhe pastruar, fale peshes se tij te lehte dhe Sistemit Easy Clean.
 • 2in1: Pastrues fshese dore dhe fshese me korrent ne nje pajisje.
 • Teknologji litium-Jon: bateri te qendrueshme per nje performance te larte vazhdimisht dhe kohe te shkurter te karikimit.
 • Fleksibiliteti maksimal: pastrimi me vakum, pa kufizime, rreth mobiljeve dhe poshte tyre, fale menteshave te luajtshme per aksesoret.
 • Kohe jashtezakonisht e gjate e funksionimit: deri ne 35 min.
MARKA: BOSCH
Lloji i depozites se pluhurit: GOTE
Kapaciteti i depozites (Litra): 0.4 L
Fuqia e motorrit (Watt): 14.4 V
Fuqia e thithjes (Watt):
Tipi i filtrit: Treble filters technology


Funksion larje: JO


Ngjyra: GRI
Pesha (kg): 2.4 kg

Fshese Vertikale 14.4 V

 • Rezultate te pastrimit te plote ne te gjitha llojet e dyshemese, fale teknologjise shume efikase pa depozite dhe pa furça per te gjitha llojet e dyshemese
 • Gjithmone ne dore sa hap e mbyll syte: Pastrim i pakufizuar, me nje funksion te besueshem te pavarur qe lejon fshesen me korrent te qendroje vete per instalim dhe karikim te lehte kudo ne shtepi.
 • Komoditet i persosur: i lehte per t’u perdorur, ruajtur dhe pastruar, fale peshes se tij te lehte dhe Sistemit Easy Clean.
 • 2in1: Pastrues fshese dore dhe fshese me korrent ne nje pajisje.
 • Teknologji litium-Jon: bateri te qendrueshme per nje performance te larte vazhdimisht dhe kohe te shkurter te karikimit.
 • Fleksibiliteti maksimal: pastrimi me vakum, pa kufizime, rreth mobiljeve dhe poshte tyre, fale menteshave te luajtshme per aksesoret.
 • Kohe jashtezakonisht e gjate e funksionimit: deri ne 35 min.
MARKA: BOSCH
Lloji i depozites se pluhurit: GOTE
Kapaciteti i depozites (Litra): 0.4 L
Fuqia e motorrit (Watt): 14.4 V
Fuqia e thithjes (Watt):
Tipi i filtrit: Treble filters technology


Funksion larje: JO


Ngjyra: GRI
Pesha (kg): 2.4 kg