FSHESE ME AVULL ARIETE
Review: 5 - "A masterpiece of literature" by John Doe, written onMay 4, 20020
Great
Kategoritë
 • electro-track-order-icon
 • TRANSPORT FALAS
 • electro-return-icon
 • MUNDESI KTHIMI
 • electro-payment
 • PAGUAJ
  NE DORE
 • electro-brands-icon
 • VETEM BRENDE
  TOP
Latest Products

FSHESE ME AVULL ARIETE

Available:Në gjëndje
6,390 Lek 9,900 Lek
Image
Secure

FSHESE ME AVULL ARIETE, 4163/1

 • Steam mop është pastruesi i ri me avull i firmosur nga Ariete:
 • Fuqia natyrale e fshese me avull Ariete pastron të gjitha sipërfaqet shtëpiake duke siguruar higjienë maksimale pa pasur nevojë për detergjentë kimikë: pllaka, xhami, parket, mermer, tapete...
 • Rregullimi i avullit siguron shpërndarjen e duhur të avullit sipas llojit të zgjedhur. e dyshemesë dhe lejon që sipërfaqet e pastra të thahen në pak minuta. 
 • Filtri i zbutësit të aktivizuar të rrëshirës siguron jetëgjatësi të produktit, ndërsa rezervuari i lëvizshëm lejon përdorim të vazhdueshëm dhe autonomi të pakufizuar. 
 • Lëvizja me avull është praktike dhe e lehtë për t'u përdorur falë kokës së saj të artikuluar 180° dhe dorezës së saj të palosshme që e bën të lehtë ruajtjen. 
 • Fshese me avull Ariete Steam është gati në një çast!

Informcione teknike

Marka

Ariete

Kodi

4163

Fuqia

1500 W Efikasitet i lartë

Drita treguese ON/OFF

PO

Buton i avullit ne doreze

PO

Lloji

-

Depozita

E lëvizshme, 500 cc

Filtri HEPA hipoalergjik, I larë

PO

Pjerresia e kokes

180'

Aksesorë

2 copa me mikrofibër, një aksesor tapeti dhe një lugë matëse

Funksion larjeje

-

Ndarja e aksesorëve

-

Garancia

2 vite

 

Permasat 

 

Gjatesia

22 cm

Gjeresia

29 cm

Lartesia

12.5 cm

FSHESE ME AVULL ARIETE, 4163/1

 • Steam mop është pastruesi i ri me avull i firmosur nga Ariete:
 • Fuqia natyrale e fshese me avull Ariete pastron të gjitha sipërfaqet shtëpiake duke siguruar higjienë maksimale pa pasur nevojë për detergjentë kimikë: pllaka, xhami, parket, mermer, tapete...
 • Rregullimi i avullit siguron shpërndarjen e duhur të avullit sipas llojit të zgjedhur. e dyshemesë dhe lejon që sipërfaqet e pastra të thahen në pak minuta. 
 • Filtri i zbutësit të aktivizuar të rrëshirës siguron jetëgjatësi të produktit, ndërsa rezervuari i lëvizshëm lejon përdorim të vazhdueshëm dhe autonomi të pakufizuar. 
 • Lëvizja me avull është praktike dhe e lehtë për t'u përdorur falë kokës së saj të artikuluar 180° dhe dorezës së saj të palosshme që e bën të lehtë ruajtjen. 
 • Fshese me avull Ariete Steam është gati në një çast!

Informcione teknike

Marka

Ariete

Kodi

4163

Fuqia

1500 W Efikasitet i lartë

Drita treguese ON/OFF

PO

Buton i avullit ne doreze

PO

Lloji

-

Depozita

E lëvizshme, 500 cc

Filtri HEPA hipoalergjik, I larë

PO

Pjerresia e kokes

180'

Aksesorë

2 copa me mikrofibër, një aksesor tapeti dhe një lugë matëse

Funksion larjeje

-

Ndarja e aksesorëve

-

Garancia

2 vite

 

Permasat 

 

Gjatesia

22 cm

Gjeresia

29 cm

Lartesia

12.5 cm