FSHESE KORENTI ME VAKUM ARIETE
Review: 5 - "A masterpiece of literature" by John Doe, written onMay 4, 20020
Great
Kategoritë
 • electro-track-order-icon
 • TRANSPORT FALAS
 • electro-return-icon
 • MUNDESI KTHIMI
 • electro-payment
 • PAGUAJ
  NE DORE
 • electro-brands-icon
 • VETEM BRENDE
  TOP
Latest Products

FSHESE KORENTI ME VAKUM ARIETE

Available:Në gjëndje
7,990 Lek 15,900 Lek
Image
Secure

Fshese korenti me vakum Ariete 2753

 • Fshese korenti me pastrim vakum pa qese ne modelin J-Force 2753
 • Fshesa siguron pastrim te thelle fale teknologjise ciklonike te pastrimit
 • Pastruesi ciklonik pa qese garanton konsum minimal dhe fuqi maksimale te thithjes fale motorit me efikasitet te larte
 • Pastroni dyshemene tuaj duke kursyer energji elektrike dhe duke eleminuar cdo pluhur apo bakter nga shtepia juaj
 • Ne klasin A te kursimit te energjise, eficente ne filtrimin e materialit dhe perthithjes dhe ne tapet apo siperfaqe te veshtira per t'u arritur
 • Me vetem 700W fuqi thithese, siguron pastrim te persosur
 • Fshese korenti me vakum Ariete eshte e pajisur me filter HEPA, tub teleskopik material alumin te krehur
 • Kapaciteti i koshit per mbeturinat eshte 3 Litra
 • Me buton On/Off per te ndezur/fikur fshesen kur te deshironi
 • Ne anen e djathte do te gjeni dhe butonin per te mbledhur fishen ushqyese me energji
 • Me nje doreze me shkop metalik ne material qe nuk ndryshket

Informcione teknike

Marka

Ariete

Kodi

2753

Fuqia

700 W Efikasitet i lartë

Fuqia e thithjes

-

Konsumi vjetor I energjisë

-

Lloji

Pa qese ciklonike

Depozita

E lëvizshme, 3 LT

Filtri HEPA hipoalergjik, I larë

PO

Furçë për tapetin dhe dyshemenë

PO

Aksesorë

Grykë 2 në 1

Funksion larjeje

JO

Ndarja e aksesorëve

PO

Garancia

2 vite

 

Permasat 

 

Gjatesia

 36.5 cm

Gjeresia

29 cm

Lartesia

31.5 cm

Fshese korenti me vakum Ariete 2753

 • Fshese korenti me pastrim vakum pa qese ne modelin J-Force 2753
 • Fshesa siguron pastrim te thelle fale teknologjise ciklonike te pastrimit
 • Pastruesi ciklonik pa qese garanton konsum minimal dhe fuqi maksimale te thithjes fale motorit me efikasitet te larte
 • Pastroni dyshemene tuaj duke kursyer energji elektrike dhe duke eleminuar cdo pluhur apo bakter nga shtepia juaj
 • Ne klasin A te kursimit te energjise, eficente ne filtrimin e materialit dhe perthithjes dhe ne tapet apo siperfaqe te veshtira per t'u arritur
 • Me vetem 700W fuqi thithese, siguron pastrim te persosur
 • Fshese korenti me vakum Ariete eshte e pajisur me filter HEPA, tub teleskopik material alumin te krehur
 • Kapaciteti i koshit per mbeturinat eshte 3 Litra
 • Me buton On/Off per te ndezur/fikur fshesen kur te deshironi
 • Ne anen e djathte do te gjeni dhe butonin per te mbledhur fishen ushqyese me energji
 • Me nje doreze me shkop metalik ne material qe nuk ndryshket

Informcione teknike

Marka

Ariete

Kodi

2753

Fuqia

700 W Efikasitet i lartë

Fuqia e thithjes

-

Konsumi vjetor I energjisë

-

Lloji

Pa qese ciklonike

Depozita

E lëvizshme, 3 LT

Filtri HEPA hipoalergjik, I larë

PO

Furçë për tapetin dhe dyshemenë

PO

Aksesorë

Grykë 2 në 1

Funksion larjeje

JO

Ndarja e aksesorëve

PO

Garancia

2 vite

 

Permasat 

 

Gjatesia

 36.5 cm

Gjeresia

29 cm

Lartesia

31.5 cm