FSHESE KORENTI ELECTROLUX EN-EER85SSM
Review: 5 - "A masterpiece of literature" by John Doe, written onMay 4, 20020
Great
Kategoritë
 • electro-track-order-icon
 • TRANSPORT FALAS
 • electro-return-icon
 • MUNDESI KTHIMI
 • electro-payment
 • PAGUAJ
  NE DORE
 • electro-brands-icon
 • VETEM BRENDE
  TOP
Latest Products

FSHESE KORENTI ELECTROLUX EN-EER85SSM

Available:Në gjëndje
13,475 Lek
Image
Secure

FSHESE KORENTI ELECTROLUX EN-EER85SSM

 • FSHESE KORENTI ELECTROLUX EN-EER85SSM eshte mjaft praktike dhe e mire ne pastrim.
 • Eshte me bateri dhe mund te punoj per rreth 45 minuta.
 • FSHESE KORENTI ELECTROLUX EN-EER85SSM ideali per te pastruar çdo cep te shtepise qe ju deshironi.
 • E gjithe kjo fale kokes se saj te levizshme qe mund te hiqet dhe te perdoret si nje fshirese jo vetem per parketin, tapetet apo rrugicat por dhe per tavolinen, divanet, karriget, etj.

Informcione teknike

Marka

ELECTROLUX

Kodi

EN-EER85SSM

Fuqia

18 V

Kapaciteti i koshit te pluhurit

0.5 L

Niveli i zhurmes

79 dB

Perdorimi 

Pa kabllo

Teknologjia

Pa thes

Pastrues i llojeve te ndryshme siperfaqesh

PO

Koha e punes

45 minuta

Koha e karrikimit

4 ore

Garancia

2 vite

 

Permasat 

Gjatesia

19 cm

Gjeresia

25 cm

Lartesia

41 cm

FSHESE KORENTI ELECTROLUX EN-EER85SSM

 • FSHESE KORENTI ELECTROLUX EN-EER85SSM eshte mjaft praktike dhe e mire ne pastrim.
 • Eshte me bateri dhe mund te punoj per rreth 45 minuta.
 • FSHESE KORENTI ELECTROLUX EN-EER85SSM ideali per te pastruar çdo cep te shtepise qe ju deshironi.
 • E gjithe kjo fale kokes se saj te levizshme qe mund te hiqet dhe te perdoret si nje fshirese jo vetem per parketin, tapetet apo rrugicat por dhe per tavolinen, divanet, karriget, etj.

Informcione teknike

Marka

ELECTROLUX

Kodi

EN-EER85SSM

Fuqia

18 V

Kapaciteti i koshit te pluhurit

0.5 L

Niveli i zhurmes

79 dB

Perdorimi 

Pa kabllo

Teknologjia

Pa thes

Pastrues i llojeve te ndryshme siperfaqesh

PO

Koha e punes

45 minuta

Koha e karrikimit

4 ore

Garancia

2 vite

 

Permasat 

Gjatesia

19 cm

Gjeresia

25 cm

Lartesia

41 cm