FSHESE FUEGO SL-160
Review: 5 - "A masterpiece of literature" by John Doe, written onMay 4, 20020
Great
Kategoritë
 • electro-track-order-icon
 • TRANSPORT FALAS
 • electro-return-icon
 • MUNDESI KTHIMI
 • electro-payment
 • PAGUAJ
  NE DORE
 • electro-brands-icon
 • VETEM BRENDE
  TOP
Latest Products

FSHESE FUEGO SL-160

Available:Në gjëndje
9,990 Lek
Image
Secure
FSHESE FUEGO SL-160
 • FSHESE FUEGO SL-160 nje fshese mjaft e mire ne heqjen e pluhrave dhe papastertive ne dyshemene, tapetin apo rrugicen tuaj.
 • Fuqia terheqese e FSHESE FUEGO SL-160 me ane te vakumit ju ndihmon per te pastruar dhe pluhurat me te veshtire.
 • Mjaft praktike dhe e thjeshte ne perdorim. 


Informacione Teknike 

Modeli:

FUEGO

Kategoria:

Fshese me korent

Kodi: SL-160

Lloji i depozites se pluhurit:

Gote

Fuqia (Watt):

1800 W

Kapaciteti i depozites:

2 L

Mbledhje e kordonit:

PO

Funksion larje:

JO

Garancia:

12 muaj

 

FSHESE FUEGO SL-160
 • FSHESE FUEGO SL-160 nje fshese mjaft e mire ne heqjen e pluhrave dhe papastertive ne dyshemene, tapetin apo rrugicen tuaj.
 • Fuqia terheqese e FSHESE FUEGO SL-160 me ane te vakumit ju ndihmon per te pastruar dhe pluhurat me te veshtire.
 • Mjaft praktike dhe e thjeshte ne perdorim. 


Informacione Teknike 

Modeli:

FUEGO

Kategoria:

Fshese me korent

Kodi: SL-160

Lloji i depozites se pluhurit:

Gote

Fuqia (Watt):

1800 W

Kapaciteti i depozites:

2 L

Mbledhje e kordonit:

PO

Funksion larje:

JO

Garancia:

12 muaj