Fshesë BEKO VCO 32818WR
Review: 5 - "A masterpiece of literature" by John Doe, written onMay 4, 20020
Great
Kategoritë
 • electro-track-order-icon
 • TRANSPORT FALAS
 • electro-return-icon
 • MUNDESI KTHIMI
 • electro-payment
 • PAGUAJ
  NE DORE
 • electro-brands-icon
 • VETEM BRENDE
  TOP
Latest Products
-20%
Fshesë BEKO VCO 32818WR
Fshesë BEKO VCO 32818WR
Fshesë BEKO VCO 32818WR

Fshesë BEKO VCO 32818WR

Available:Në gjëndje
9,990 Lek 12,590 Lek
Image
Secure
Fshesë BEKO VCO 32818WR
 • Fshesë BEKO VCO 32818WR e krijuar për tjua bërë pastrimin e shtëpisë më të lehtë dhe të shpejtë.
 • I krijuar me delikatesë dhe kujdesin maksimal për tju garantuar ju cilësi dhe rezistencë. 
 • Fuqia motorrike dhe thithëse e Fshesës BEKO VCO 32818WR bëjnë të mundur që efikasiteti i pastrimit të jetë në perfeksjon.
 • Mund të pastroni si dyshemetë, parketet, rrugicat apo dhe tapetet e shtëpisë suaj
 • Jepini mundësi vetes për një pastrim më të lehtë dhe pa lodhje me anë të Fshesës BEKO VCO 32818WR

Informacione Teknike 

Model

Beko

Kategoria

Fshese elektrike

Lloji i depozites

Plastike

Fuqia Thithese

290 W

Fuqia

1800 W

Kapaciteti i depozites

1.8 L

Lloji i filtrave

HEPA

Mbledhje e kordonit

PO

Funksion larje

JO

Garancia

2 vite

 

Permasat

Gjatesia

275 mm

Lartesi

360 mm

Thellesi

270 mm

Pesha 

 5 kg

 

Fshesë BEKO VCO 32818WR
 • Fshesë BEKO VCO 32818WR e krijuar për tjua bërë pastrimin e shtëpisë më të lehtë dhe të shpejtë.
 • I krijuar me delikatesë dhe kujdesin maksimal për tju garantuar ju cilësi dhe rezistencë. 
 • Fuqia motorrike dhe thithëse e Fshesës BEKO VCO 32818WR bëjnë të mundur që efikasiteti i pastrimit të jetë në perfeksjon.
 • Mund të pastroni si dyshemetë, parketet, rrugicat apo dhe tapetet e shtëpisë suaj
 • Jepini mundësi vetes për një pastrim më të lehtë dhe pa lodhje me anë të Fshesës BEKO VCO 32818WR

Informacione Teknike 

Model

Beko

Kategoria

Fshese elektrike

Lloji i depozites

Plastike

Fuqia Thithese

290 W

Fuqia

1800 W

Kapaciteti i depozites

1.8 L

Lloji i filtrave

HEPA

Mbledhje e kordonit

PO

Funksion larje

JO

Garancia

2 vite

 

Permasat

Gjatesia

275 mm

Lartesi

360 mm

Thellesi

270 mm

Pesha 

 5 kg