FRIGORIFER WHIRLPOOL 70 CM INOX
Review: 5 - "A masterpiece of literature" by John Doe, written onMay 4, 20020
Great
Kategoritë
 • electro-track-order-icon
 • TRANSPORT FALAS
 • electro-return-icon
 • MUNDESI KTHIMI
 • electro-payment
 • PAGUAJ
  NE DORE
 • electro-brands-icon
 • VETEM BRENDE
  TOP

FRIGORIFER WHIRLPOOL 70 CM INOX

Available:Në gjëndje
129,990 Lek
Image
Secure

Ky frigorifer i kombinuar i pavarur Whirlpool përmban: ngjyrë çeliku inox. Dizajn Optik Inox me mbrojtje kundër shenjave të gishtërinjve. No Frost, teknologjia që parandalon në mënyrë efektive formimin e akullit në frigorifer duke zvogëluar nivelet e lagështisë. Modeli i gjatë dhe i gjerë, i përshtatshëm për nevojat e të gjithë familjes. Raftet e qelqit me profile të përparme që shtojnë forcë, elegancë dhe siguri më të madhe.

kapaciteti bruto i frigoriferit (l): 330
gjerësia (cm): 70.0
thellësia (cm): 75.5
kapaciteti bruto i ngrirësit: 162
lartësia (cm): 195.5
kapaciteti neto i njësisë totale (l): 462
lloji i instalimit: I pavarur
klasa e energjisë: E
ngjyra: Inox optike
lartësia: më shumë se 180 cm
gjerësia: Midis 60 dhe 70 cm

Ky frigorifer i kombinuar i pavarur Whirlpool përmban: ngjyrë çeliku inox. Dizajn Optik Inox me mbrojtje kundër shenjave të gishtërinjve. No Frost, teknologjia që parandalon në mënyrë efektive formimin e akullit në frigorifer duke zvogëluar nivelet e lagështisë. Modeli i gjatë dhe i gjerë, i përshtatshëm për nevojat e të gjithë familjes. Raftet e qelqit me profile të përparme që shtojnë forcë, elegancë dhe siguri më të madhe.

kapaciteti bruto i frigoriferit (l): 330
gjerësia (cm): 70.0
thellësia (cm): 75.5
kapaciteti bruto i ngrirësit: 162
lartësia (cm): 195.5
kapaciteti neto i njësisë totale (l): 462
lloji i instalimit: I pavarur
klasa e energjisë: E
ngjyra: Inox optike
lartësia: më shumë se 180 cm
gjerësia: Midis 60 dhe 70 cm