FRIGORIFER SAMSUNG NGRIRES RB34T671FSA/EK
Review: 5 - "A masterpiece of literature" by John Doe, written onMay 4, 20020
Great
Kategoritë
 • electro-track-order-icon
 • TRANSPORT FALAS
 • electro-return-icon
 • MUNDESI KTHIMI
 • electro-payment
 • PAGUAJ
  NE DORE
 • electro-brands-icon
 • VETEM BRENDE
  TOP
Latest Products

FRIGORIFER SAMSUNG NGRIRES RB34T671FSA/EK

Available:Në gjëndje
67,990 Lek
Image
Secure
FRIGORIFER SAMSUNG NGRIRES RB34T671FSA/EK
 • Teknologjia SpaceMax™:Më shumë hapësirë brenda, e njëjta madhësi jashtë
 • Ftohje nga të gjitha anët: Ftoh në mënyrë të njëtrajtshme nga qoshja në qoshe
 • No Frost: Qëndron pa brymë pa u lodhur dhe pa humbur kohë
 • Power Cool / Power Freeze: Ftohje dhe ngrirje më e shpejtë sipas kërkesës
 • Dizajn i përkryer dhe elegant: Dizajn elegant dhe me harmoni të përkryer
 • Raft i palosshëm me dy hapa: Përshtatet në mënyrë fleksibile në sende më të larta dhe më të mëdha
 • Big Door Bin: Futni në derë më shumë shishe më të mëdha
 • Teknologjia Digital Inverter: Punon shumë qetë dhe me efikasitet në energji
 • Kapaku Clean Back: Pjesë e pasme që mund të lahet, rezistente dhe e lehtë për t'u pastruar


Informacione teknike

Marka

SAMSUNG

Modeli

RB34T671FSA/EK

Lloji i produktit

Ngrires i poshtem

Lloji i ftohjes

Me ajer

Kapaciteti total

340 L

Zona e freskisë

PO

Ndërrimi i hapjes së derës

PO

Paneli i kontrollit

Elektronik me prekje

Opsione Ekstra

All-Around Cooling

Klasi i energjise

F

Mbrojtja e ushqimeve

Humidity Fresh

Ndricimi i brëndshëm

LED

Ftohje e shpejtë

PO

Kapaciteti NETO (Ngrirësi/Freskuesi):

340 (112/228) Litra

Kompresori

Digital Inverter

Niveli i zhurmes (dBa)

35 dBA

Tipi i vendosjes

Qendrim i lire

Garanci Shtesë

-

Materiali i rafteve

Xham

Ngjyra/Materiali:

Gri

Garancia normale

2 vjet

 

Permasat

Gjeresia

60 cm

Lartesia

185 cm

Thellesia

60 cm

FRIGORIFER SAMSUNG NGRIRES RB34T671FSA/EK
 • Teknologjia SpaceMax™:Më shumë hapësirë brenda, e njëjta madhësi jashtë
 • Ftohje nga të gjitha anët: Ftoh në mënyrë të njëtrajtshme nga qoshja në qoshe
 • No Frost: Qëndron pa brymë pa u lodhur dhe pa humbur kohë
 • Power Cool / Power Freeze: Ftohje dhe ngrirje më e shpejtë sipas kërkesës
 • Dizajn i përkryer dhe elegant: Dizajn elegant dhe me harmoni të përkryer
 • Raft i palosshëm me dy hapa: Përshtatet në mënyrë fleksibile në sende më të larta dhe më të mëdha
 • Big Door Bin: Futni në derë më shumë shishe më të mëdha
 • Teknologjia Digital Inverter: Punon shumë qetë dhe me efikasitet në energji
 • Kapaku Clean Back: Pjesë e pasme që mund të lahet, rezistente dhe e lehtë për t'u pastruar


Informacione teknike

Marka

SAMSUNG

Modeli

RB34T671FSA/EK

Lloji i produktit

Ngrires i poshtem

Lloji i ftohjes

Me ajer

Kapaciteti total

340 L

Zona e freskisë

PO

Ndërrimi i hapjes së derës

PO

Paneli i kontrollit

Elektronik me prekje

Opsione Ekstra

All-Around Cooling

Klasi i energjise

F

Mbrojtja e ushqimeve

Humidity Fresh

Ndricimi i brëndshëm

LED

Ftohje e shpejtë

PO

Kapaciteti NETO (Ngrirësi/Freskuesi):

340 (112/228) Litra

Kompresori

Digital Inverter

Niveli i zhurmes (dBa)

35 dBA

Tipi i vendosjes

Qendrim i lire

Garanci Shtesë

-

Materiali i rafteve

Xham

Ngjyra/Materiali:

Gri

Garancia normale

2 vjet

 

Permasat

Gjeresia

60 cm

Lartesia

185 cm

Thellesia

60 cm