FRIGORIFER NOFROST MIDEA MDRF632FGF28
Review: 5 - "A masterpiece of literature" by John Doe, written onMay 4, 20020
Great
Kategoritë
 • electro-track-order-icon
 • TRANSPORT FALAS
 • electro-return-icon
 • MUNDESI KTHIMI
 • electro-payment
 • PAGUAJ
  NE DORE
 • electro-brands-icon
 • VETEM BRENDE
  TOP
Latest Products

FRIGORIFER NOFROST MIDEA MDRF632FGF28

Available:Në gjëndje
129,990 Lek
Image
Secure

 

FRIGORIFER NOFROST MIDEA MDRF632FGF28

 • Dizajni elegant në frigoriferin side by side me derën e jashtme të zezë me sistem me shumë fluks ajri kryen gjithmonë zonën optimale të ftohjes për të siguruar që ushqimet dhe perimet të jenë më të freskëta. 
 • Mbani ushqimet tuaja të preferuara në frigorifer dhe të ngrira në nivelin e syve me ndriçimin tonë elegant LED me kapacitet të madh, ofron shikueshmëri maksimale duke konsumuar më pak energji.

Informacione teknike

Marka

MIDEA

Modeli

MDRF632FGF28

Lloji i produktit

Ngrires i poshtem

Tipi i Frigoriferit:

2 Dyer

Kapaciteti total

431 l

Zona e freskisë

PO

Ndërrimi i hapjes së derës

-

Paneli i kontrollit

Elektronik

Opsione Ekstra

SMART COOLING

Klasi i energjise

F

Mbrojtja e ushqimeve

-

Ndricimi i brëndshëm

LED

Ftohje e shpejtë

PO

Kapaciteti NETO (Ngrirësi/Freskuesi):

-

Kompresori

I thjeshte

Niveli i zhurmes (dBa)

40 dBA

Tipi i vendosjes

Inverter

Garanci Shtesë

-

Materiali i rafteve

Xham

Ngjyra/Materiali:

Gri

Garancia normale

5 vjet

 

Permasat

Gjeresia

83 cm

Lartesia

177.5 cm

Thellesia

65 cm

 

 

FRIGORIFER NOFROST MIDEA MDRF632FGF28

 • Dizajni elegant në frigoriferin side by side me derën e jashtme të zezë me sistem me shumë fluks ajri kryen gjithmonë zonën optimale të ftohjes për të siguruar që ushqimet dhe perimet të jenë më të freskëta. 
 • Mbani ushqimet tuaja të preferuara në frigorifer dhe të ngrira në nivelin e syve me ndriçimin tonë elegant LED me kapacitet të madh, ofron shikueshmëri maksimale duke konsumuar më pak energji.

Informacione teknike

Marka

MIDEA

Modeli

MDRF632FGF28

Lloji i produktit

Ngrires i poshtem

Tipi i Frigoriferit:

2 Dyer

Kapaciteti total

431 l

Zona e freskisë

PO

Ndërrimi i hapjes së derës

-

Paneli i kontrollit

Elektronik

Opsione Ekstra

SMART COOLING

Klasi i energjise

F

Mbrojtja e ushqimeve

-

Ndricimi i brëndshëm

LED

Ftohje e shpejtë

PO

Kapaciteti NETO (Ngrirësi/Freskuesi):

-

Kompresori

I thjeshte

Niveli i zhurmes (dBa)

40 dBA

Tipi i vendosjes

Inverter

Garanci Shtesë

-

Materiali i rafteve

Xham

Ngjyra/Materiali:

Gri

Garancia normale

5 vjet

 

Permasat

Gjeresia

83 cm

Lartesia

177.5 cm

Thellesia

65 cm