FRIGORIFER NO FROST WHIRLPOOL BTNF5011OX
Review: 5 - "A masterpiece of literature" by John Doe, written onMay 4, 20020
Great
Kategoritë
 • electro-track-order-icon
 • TRANSPORT FALAS
 • electro-return-icon
 • MUNDESI KTHIMI
 • electro-payment
 • PAGUAJ
  NE DORE
 • electro-brands-icon
 • VETEM BRENDE
  TOP
Latest Products

FRIGORIFER NO FROST WHIRLPOOL BTNF5011OX

Available:Në gjëndje
129,990 Lek
Image
Secure
FRIGORIFER NO FROST WHIRLPOOL BTNF5011OX
 • FRIGORIFER NO FROST WHIRLPOOL BTNF5011OX përmban: ngjyrë çeliku inox.
 • Dizajn Optik Inox me mbrojtje kundër shenjave të gishtërinjve.
 • No Frost, teknologjia që parandalon në mënyrë efektive formimin e akullit në frigorifer duke zvogëluar nivelet e lagështisë.
 • Modeli i gjatë dhe i gjerë, i përshtatshëm për nevojat e të gjithë familjes.
 • Raftet e qelqit me profile të përparme që shtojnë forcë, elegancë dhe siguri më të madhe me FRIGORIFER NO FROST WHIRLPOOL BTNF5011OX.

Informacione teknike

Marka

WHIRLPOOL

Modeli

BTNF5011OX

Sistemi i ftohjes

NO FROST

Sistemi i ngrirjes 

NO FROST

Kapaciteti total

450 L

Kapaciteti ftohes 

302 L

Kapaciteti i ngriresit

148 L

Numri i kompresoreve 

1

Rafte xhami 

PO

Zone e fresket 

PO

Alarm

PO

Zone 0 Grade

PO

Paneli i kontrollit

Elektronik me prekje

Klasi i energjise

A+

Niveli i zhurmes (dBa)

43 dBA

Tipi i vendosjes

Qendrim i lire

Garancia normale

2 vjet

 

Permasat

Gjeresia

70 cm

Lartesia

197 cm

Thellesia

71 cm


FRIGORIFER NO FROST WHIRLPOOL BTNF5011OX
 • FRIGORIFER NO FROST WHIRLPOOL BTNF5011OX përmban: ngjyrë çeliku inox.
 • Dizajn Optik Inox me mbrojtje kundër shenjave të gishtërinjve.
 • No Frost, teknologjia që parandalon në mënyrë efektive formimin e akullit në frigorifer duke zvogëluar nivelet e lagështisë.
 • Modeli i gjatë dhe i gjerë, i përshtatshëm për nevojat e të gjithë familjes.
 • Raftet e qelqit me profile të përparme që shtojnë forcë, elegancë dhe siguri më të madhe me FRIGORIFER NO FROST WHIRLPOOL BTNF5011OX.

Informacione teknike

Marka

WHIRLPOOL

Modeli

BTNF5011OX

Sistemi i ftohjes

NO FROST

Sistemi i ngrirjes 

NO FROST

Kapaciteti total

450 L

Kapaciteti ftohes 

302 L

Kapaciteti i ngriresit

148 L

Numri i kompresoreve 

1

Rafte xhami 

PO

Zone e fresket 

PO

Alarm

PO

Zone 0 Grade

PO

Paneli i kontrollit

Elektronik me prekje

Klasi i energjise

A+

Niveli i zhurmes (dBa)

43 dBA

Tipi i vendosjes

Qendrim i lire

Garancia normale

2 vjet

 

Permasat

Gjeresia

70 cm

Lartesia

197 cm

Thellesia

71 cm