Frigorifer LIEBHERR CUEL3331 296lt A++ 55x181x63cm
Review: 5 - "A masterpiece of literature" by , written on May 4, 20020
Great
Kategoritë
 • electro-track-order-icon
 • TRANSPORT FALAS
 • electro-return-icon
 • MUNDESI KTHIMI
 • electro-payment
 • PAGUAJ
  NE DORE
 • electro-brands-icon
 • VETEM BRENDE
  TOP

Frigorifer LIEBHERR CUEL3331 296lt A++ 55x181x63cm

Available:Në gjëndje
49,990 Lek 65,990 Lek
Image
Secure

Frigorifer Ngrirës i Poshtëm, Smart Frost, 296 L, Klasi i Energjisë A++

 • SmartFrost: ngrin me shpejt ushqimin dhe zvogelon grumbullimin e akullit, duke e bere shkrirjen me te thjeshte dhe me te shpejte.
 • FrostSafe: sirtaret jane te mbyllur rreth e rrotull. I ftohti nuk mund te shperndahet shpejt kur hapet pajisja.
 • Rafti i shisheve: krijuar ne menyre terheqese per ruajtjen praktike te pijeve. Shishet mund te vendosen ne menyre kompakte ne raft.
 • VarioSpace: sistemi praktik per hapesiren shtese te magazinimit ne menyre qe hapesira te krijohet shpejt edhe per artikuj me te medhenj te ngrire te ushqimit.
 • Shporta perimesh transparente: sigurojne mjaft hapesire per ruajtjen e organizuar te frutave dhe perimeve. Perveç kesaj, ato pastrohen lehte.
 • Zone magazinimi fleksibel me kapacitet me te madh dhe konsum te permiresuar te energjise per kosto me te ulet te funksionimit.
 • Lloji i ftohjes: SMART FROST
  Kapaciteti total: 296
  Zona e freskise: PO
  Nderrimi i hapjes se deres: PO
  Paneli i kontrollit: Mekanik
  Opsione Ekstra: 2 Zona temperature
  Klasi i energjise: A++
  Mbrojtja e ushqimeve: -
  Opsioni i pushimeve: JO
  Ndricimi i brendshem: LED
  Ftohje e shpejte: JO
  Kapaciteti NETO (Ngriresi/Freskuesi): 296 (84/212) Litra
  Kompresori: -
  Niveli i zhurmes (dBa): 39
  Tipi i vendosjes: Qendrim i lire  Materiali i rafteve: Xham
  GARANCIA: 36
  Ean Code:
  MARKA: LIEBHERR
  Gjeresia: 55
  Lartesia: 181
  Thellesia: 63
  Tipi i Frigoriferit: NGRIRES I POSHTEM
  Ngjyra/Materiali: GRI

Frigorifer Ngrirës i Poshtëm, Smart Frost, 296 L, Klasi i Energjisë A++

 • SmartFrost: ngrin me shpejt ushqimin dhe zvogelon grumbullimin e akullit, duke e bere shkrirjen me te thjeshte dhe me te shpejte.
 • FrostSafe: sirtaret jane te mbyllur rreth e rrotull. I ftohti nuk mund te shperndahet shpejt kur hapet pajisja.
 • Rafti i shisheve: krijuar ne menyre terheqese per ruajtjen praktike te pijeve. Shishet mund te vendosen ne menyre kompakte ne raft.
 • VarioSpace: sistemi praktik per hapesiren shtese te magazinimit ne menyre qe hapesira te krijohet shpejt edhe per artikuj me te medhenj te ngrire te ushqimit.
 • Shporta perimesh transparente: sigurojne mjaft hapesire per ruajtjen e organizuar te frutave dhe perimeve. Perveç kesaj, ato pastrohen lehte.
 • Zone magazinimi fleksibel me kapacitet me te madh dhe konsum te permiresuar te energjise per kosto me te ulet te funksionimit.
 • Lloji i ftohjes: SMART FROST
  Kapaciteti total: 296
  Zona e freskise: PO
  Nderrimi i hapjes se deres: PO
  Paneli i kontrollit: Mekanik
  Opsione Ekstra: 2 Zona temperature
  Klasi i energjise: A++
  Mbrojtja e ushqimeve: -
  Opsioni i pushimeve: JO
  Ndricimi i brendshem: LED
  Ftohje e shpejte: JO
  Kapaciteti NETO (Ngriresi/Freskuesi): 296 (84/212) Litra
  Kompresori: -
  Niveli i zhurmes (dBa): 39
  Tipi i vendosjes: Qendrim i lire  Materiali i rafteve: Xham
  GARANCIA: 36
  Ean Code:
  MARKA: LIEBHERR
  Gjeresia: 55
  Lartesia: 181
  Thellesia: 63
  Tipi i Frigoriferit: NGRIRES I POSHTEM
  Ngjyra/Materiali: GRI

Politika jonë e kthimit është 1-javore, që do të thotë që ju keni 1 javë pas marrjes së artikullit tuaj për të kërkuar një kthim.

Për t'u kualifikuar për kthim, artikulli juaj duhet të jetë në të njëjtën gjëndje që e keni marrë, të papërdorur, me etiketa dhe në paketimin e tij origjinal.

Për të filluar një procedurë kthimi, mund të na kontaktoni në support@teoren.al Nëse kthimi juaj pranohet, do ju dërgojmë udhëzime se si dhe ku të dërgoni paketën tuaj. Artikujt e dërguar tek ne pa kërkuar paraprakisht një kthim nuk do të pranohen.

Ju gjithmonë mund të na kontaktoni për çdo pyetje kthimi në support@teoren.al ose shërbimin e klientit në nr: 0674040500 & 0674040501

Dëme dhe problematika 

Ju lutemi kontrolloni porosinë tuaj në dorëzim dhe na kontaktoni menjëherë nëse artikulli është i dëmtuar, ose nëse ju është dërguar artikulli i gabuar, në mënyrë që ne të vlerësojmë çështjen dhe ti japim zgjidhje.


Për çdo dëmtim fizik që ndodh pas dorëzimit të produktit, mban përgjegjësi klienti. Që të shmangen këto përgjegjesi, kontrolloni gjëndjen e produktit ndërkohë që korrieri është ende aty.

Përjashtimet/ artikujt e pakthyeshëm

Fatkeqësisht, ne nuk mund të pranojmë kthime në artikujt:

 • e dhuruar për arsye marketingu promocionale apo të ngjashme
 • e implementuar
 • për të cilët klienti ndryshon mendje pasi ka pranuar porosinë në dorëzim

Ju lutemi kontaktoni nëse keni pyetje ose shqetësime të tjera në lidhje me artikullin tuaj specifik.

Shkëmbimet

Mënyra më e shpejtë për të siguruar që të merrni atë që dëshironi është të ktheni artikullin që keni, tek korrieri në momentin e dorëzimit, dhe pasi të pranohet kthimi, bëni një blerje të veçantë për artikullin e ri.


Rimbursimet

Ne do t'ju njoftojmë pasi të kemi marrë dhe inspektuar kthimin tuaj dhe t'ju njoftojmë nëse rimbursimi është miratuar apo jo. Nëse miratohet, do të rimbursoheni automatikisht për mënyrën tuaj origjinale të pagesës. Ju lutemi mbani mend se mund të duhet pak kohë që banka ose kompania juaj e kartave të kreditit të përpunojë dhe konfirmojë gjithashtu rimbursimin. Nëse pagesa është kryer me para në dorë, edhe rimbursimi në atë rast do të kryhet po me para në dorë, në dyqanin ku ktheni mallin ose nga korrieri i cili do tërheqë mallin. (Në rastin e fundit, malli do të kontrollohet nga korrieri, nëse përmbush kushtet e rimbursimit.)

 

Dërgesat

Në qytetet Tiranë dhe Durrës kohëzgjatja e dërgimit është 1-2 ditë. Ndërsa në rrethe kohëzgjatja varion 3-5 ditë, referuar vendndodhjes.