Frigorifer LG GBB61BLHZN
Review: 5 - "A masterpiece of literature" by , written on May 4, 20020
Great
Kategoritë
 • electro-track-order-icon
 • TRANSPORT FALAS
 • electro-return-icon
 • MUNDESI KTHIMI
 • electro-payment
 • PAGUAJ
  NE DORE
 • electro-brands-icon
 • VETEM BRENDE
  TOP

Frigorifer LG GBB61BLHZN

Available:Në gjëndje
89,990 Lek
Image
Secure

Frigorifer Ngrirës i Poshtëm, 341L, Klasi i Energjisë D

 • Door Cooling +: Ftoh 32% më shpejt dhe në mënyrë të barabartë.
 • Kurseni Energji me Kompresorin Linear Inverter: ka më pak përbërës, prodhon më pak fërkime, harxhon deri në 32% më pak & është 25% më i qetë.
 • Ftohja uniforme në çdo kohë: Teknologjia Linear Cooling ruan luhatjet e temperaturës brenda ± 0,5 gradë.
 • Niveli optimal i lagështise: Lagështia e tepërt avullohet nga ushqimi dhe kondensohet në rrjet, duke mbajtur kështu një ekuilibër të duhur lagështie.
 • Kënaqni shqisat tuaja me NatureFRESH: Sistemi kontrollon saktësisht temperaturën në frigoriferin tuaj për ta mbajtur ushqimin të freskët për më shumë kohë.
Gjeresia: 60
Lartesia: 186
Thellesia: 68
Tipi i Frigoriferit: NGRIRES I POSHTEM
Ngjyra/Materiali: E zeze
Lloji i ftohjes: ME AJER
Kapaciteti total: 341
Zona e freskise: PO
Nderrimi i hapjes se deres: -
Paneli i kontrollit: Elektronik
Opsione Ekstra: Smart Diagnosis
Klasi i energjise: D
Mbrojtja e ushqimeve: BioShield
Opsioni i pushimeve: Alarm tek dera
Ndricimi i brendshem: LED
Ftohje e shpejte: PO
Kapaciteti NETO (Ngriresi/Freskuesi): 107 / 234
Kompresori: Inventer Linear
Niveli i zhurmes (dBa): 36
Tipi i vendosjes: Qendrim i lire
Permasat (Gj x L x Th) (cm): 59.5 x 186 x 68.2
Materiali i rafteve: Xham

Frigorifer Ngrirës i Poshtëm, 341L, Klasi i Energjisë D

 • Door Cooling +: Ftoh 32% më shpejt dhe në mënyrë të barabartë.
 • Kurseni Energji me Kompresorin Linear Inverter: ka më pak përbërës, prodhon më pak fërkime, harxhon deri në 32% më pak & është 25% më i qetë.
 • Ftohja uniforme në çdo kohë: Teknologjia Linear Cooling ruan luhatjet e temperaturës brenda ± 0,5 gradë.
 • Niveli optimal i lagështise: Lagështia e tepërt avullohet nga ushqimi dhe kondensohet në rrjet, duke mbajtur kështu një ekuilibër të duhur lagështie.
 • Kënaqni shqisat tuaja me NatureFRESH: Sistemi kontrollon saktësisht temperaturën në frigoriferin tuaj për ta mbajtur ushqimin të freskët për më shumë kohë.
Gjeresia: 60
Lartesia: 186
Thellesia: 68
Tipi i Frigoriferit: NGRIRES I POSHTEM
Ngjyra/Materiali: E zeze
Lloji i ftohjes: ME AJER
Kapaciteti total: 341
Zona e freskise: PO
Nderrimi i hapjes se deres: -
Paneli i kontrollit: Elektronik
Opsione Ekstra: Smart Diagnosis
Klasi i energjise: D
Mbrojtja e ushqimeve: BioShield
Opsioni i pushimeve: Alarm tek dera
Ndricimi i brendshem: LED
Ftohje e shpejte: PO
Kapaciteti NETO (Ngriresi/Freskuesi): 107 / 234
Kompresori: Inventer Linear
Niveli i zhurmes (dBa): 36
Tipi i vendosjes: Qendrim i lire
Permasat (Gj x L x Th) (cm): 59.5 x 186 x 68.2
Materiali i rafteve: Xham