FRIGORIFER INCASO WHIRPOOL SP40801
Review: 5 - "A masterpiece of literature" by John Doe, written onMay 4, 20020
Great
Kategoritë
 • electro-track-order-icon
 • TRANSPORT FALAS
 • electro-return-icon
 • MUNDESI KTHIMI
 • electro-payment
 • PAGUAJ
  NE DORE
 • electro-brands-icon
 • VETEM BRENDE
  TOP
Latest Products

FRIGORIFER INCASO WHIRPOOL SP40801

Available:Në gjëndje
159,990 Lek
Image
Secure

 

FRIGORIFER INCASO WHIRPOOL SP40801

 • Whirlpool SP40801-LH është një ngrirës i zhytur cm. 69 h. 194 dhe kapacitet 400 l. 
 • FRIGORIFER INCASO WHIRPOOL SP40801 eshtë në dispozicion në ngjyre të bardhë. 
 • Është Stop Frost, kjo është teknologjia që mbledh akullin në elementin e tij specifik, kështu që thjesht hiqeni atë dhe pastroni nën ujë të rrjedhshëm. 
 • Ka rafte xhami që garantojnë forcë dhe elegancë në të njëjtën kohë. Rrjedha e rregullt dhe uniforme e ajrit brenda pajisjes siguron ajrim më të mirë. 
 • Është e pajisur me teknologjinë ekskluzive të 6-të SENSO Fresh Control që rregullon automatikisht nivelet e temperaturës dhe lagështisë duke siguruar freski afatgjatë.

 

Informacione teknike

Marka

WHIRPOOL

Modeli

SP40801

Lloji i produktit

Ngrires 

Lloji i ftohjes

Ftohje lineare

Kapaciteti total

400 l

Zona e freskisë

PO

Ndërrimi i hapjes së derës

Mentesha ne te majte

Paneli i kontrollit

-

Opsione Ekstra

-

Klasi i energjise

A+

Mbrojtja e ushqimeve

-

Ndricimi i brëndshëm

LED

Ftohje e shpejtë

PO

Kapaciteti NETO (Ngrirësi/Freskuesi):

110 / 299 l

Kompresori

I thjeshte

Niveli i zhurmes (dBa)

35 dBA

Tipi i vendosjes

Incaso

Garanci Shtesë

-

Materiali i rafteve

Xham

Ngjyra/Materiali:

Inox / Celik me shkelqim

Garancia normale

5 vjet

 

Permasat

Gjeresia

69 cm

Lartesia

194 cm

Thellesia

- cm

 

FRIGORIFER INCASO WHIRPOOL SP40801

 • Whirlpool SP40801-LH është një ngrirës i zhytur cm. 69 h. 194 dhe kapacitet 400 l. 
 • FRIGORIFER INCASO WHIRPOOL SP40801 eshtë në dispozicion në ngjyre të bardhë. 
 • Është Stop Frost, kjo është teknologjia që mbledh akullin në elementin e tij specifik, kështu që thjesht hiqeni atë dhe pastroni nën ujë të rrjedhshëm. 
 • Ka rafte xhami që garantojnë forcë dhe elegancë në të njëjtën kohë. Rrjedha e rregullt dhe uniforme e ajrit brenda pajisjes siguron ajrim më të mirë. 
 • Është e pajisur me teknologjinë ekskluzive të 6-të SENSO Fresh Control që rregullon automatikisht nivelet e temperaturës dhe lagështisë duke siguruar freski afatgjatë.

 

Informacione teknike

Marka

WHIRPOOL

Modeli

SP40801

Lloji i produktit

Ngrires 

Lloji i ftohjes

Ftohje lineare

Kapaciteti total

400 l

Zona e freskisë

PO

Ndërrimi i hapjes së derës

Mentesha ne te majte

Paneli i kontrollit

-

Opsione Ekstra

-

Klasi i energjise

A+

Mbrojtja e ushqimeve

-

Ndricimi i brëndshëm

LED

Ftohje e shpejtë

PO

Kapaciteti NETO (Ngrirësi/Freskuesi):

110 / 299 l

Kompresori

I thjeshte

Niveli i zhurmes (dBa)

35 dBA

Tipi i vendosjes

Incaso

Garanci Shtesë

-

Materiali i rafteve

Xham

Ngjyra/Materiali:

Inox / Celik me shkelqim

Garancia normale

5 vjet

 

Permasat

Gjeresia

69 cm

Lartesia

194 cm

Thellesia

- cm