Frigorifer Beko RCSA330K30XPN
Review: 5 - "A masterpiece of literature" by , written on May 4, 20020
Great
Kategoritë
 • electro-track-order-icon
 • TRANSPORT FALAS
 • electro-return-icon
 • MUNDESI KTHIMI
 • electro-payment
 • PAGUAJ
  NE DORE
 • electro-brands-icon
 • VETEM BRENDE
  TOP
-18%
Frigorifer Beko RCSA330K30XPN
Frigorifer Beko RCSA330K30XPN

Frigorifer Beko RCSA330K30XPN

Available:Në gjëndje
43,990 Lek 53,990 Lek
Image
Secure

 

Frigorifer i markës Beko RCSA330K30XPN, me 2 kate.
Dhoma ngrirëse është në katin e poshtëm.
MinFrost: Falë një sistemi të veçantë të menaxhimit të ftohësit me MinFrost, formimi i akullit në ngrirje zvogëlohet ndjeshëm.

Ushqimi i ngrirë ruhet më mirë dhe konsumon më pak energji elektrike.

Xham mbrojtes: Raftet me xham mbrojtës janë bërë prej qelqi të zbutur dhe mund të përballojnë një ngarkesë deri në 25 kg. 

 


 

Lloji i ftohjes: ME AKULL
Kapaciteti total: 300
Zona e freskise: PO
Nderrimi i hapjes se deres: PO
Paneli i kontrollit: Mekanik
Opsione Ekstra: 3 Rafte
Klasi i energjise: F
Mbrojtja e ushqimeve: Shtrese antibakteriale
Opsioni i pushimeve: JO
Ndricimi i brendshem: LED
Ftohje e shpejte: PO
Kapaciteti NETO (Ngriresi/Freskuesi): 95 / 205 L
Kompresori: I thjeshte
Niveli i zhurmes (dBa): 39 dBA
Tipi i vendosjes: Qendrim i lire
Garanci Shtese:
Permasat (Gj x L x Th) (cm): 56 x 185 x 56 cm
Materiali i rafteve: XHAM
GARANCIA NORMALE: 60
Ean Code: 5944008923754
MARKA: BEKO
Gjeresia: 56
Lartesia: 185
Thellesia: 56
Tipi i Frigoriferit: NGRIRES I POSHTEM
Ngjyra/Materiali: GRI

 

Frigorifer i markës Beko RCSA330K30XPN, me 2 kate. Dhoma ngrirëse është në katin e poshtëm. MinFrost: Falë një sistemi të veçantë të menaxhimit të ftohësit me MinFrost, formimi i akullit në ngrirje zvogëlohet ndjeshëm.

Ushqimi i ngrirë ruhet më mirë dhe konsumon më pak energji elektrike.

Xham mbrojtes: Raftet me xham mbrojtës janë bërë prej qelqi të zbutur dhe mund të përballojnë një ngarkesë deri në 25 kg. 

 


 

Lloji i ftohjes: ME AKULL
Kapaciteti total: 300
Zona e freskise: PO
Nderrimi i hapjes se deres: PO
Paneli i kontrollit: Mekanik
Opsione Ekstra: 3 Rafte
Klasi i energjise: F
Mbrojtja e ushqimeve: Shtrese antibakteriale
Opsioni i pushimeve: JO
Ndricimi i brendshem: LED
Ftohje e shpejte: PO
Kapaciteti NETO (Ngriresi/Freskuesi): 95 / 205 L
Kompresori: I thjeshte
Niveli i zhurmes (dBa): 39 dBA
Tipi i vendosjes: Qendrim i lire
Garanci Shtese:
Permasat (Gj x L x Th) (cm): 56 x 185 x 56 cm
Materiali i rafteve: XHAM
GARANCIA NORMALE: 60
Ean Code: 5944008923754
MARKA: BEKO
Gjeresia: 56
Lartesia: 185
Thellesia: 56
Tipi i Frigoriferit: NGRIRES I POSHTEM
Ngjyra/Materiali: GRI