Frigorifer Beko RCNA366K30XB
Review: 5 - "A masterpiece of literature" by , written on May 4, 20020
Great
Kategoritë
 • electro-track-order-icon
 • TRANSPORT FALAS
 • electro-return-icon
 • MUNDESI KTHIMI
 • electro-payment
 • PAGUAJ
  NE DORE
 • electro-brands-icon
 • VETEM BRENDE
  TOP

Frigorifer Beko RCNA366K30XB

Available:Në gjëndje
64,990 Lek
Image
Secure

Frigorifer Ngrirës i Poshtëm, NeoFrost, 324L, Klasi i Energjisë A++

 • Sistemi i ftohjes dyshe NeoFrost: 7 sisteme ftohje te ndara, pa perzier aromat. Ruan rrjedhen ideale te ajrit dhe temperaturen optimale.
 • Ushqimi qëndron i freskët për më shumë kohë dhe nuk ka formim akulli ose përzierje të erërave.
 • Ndriçimi LED: Nje pasqyre e qarte e brendshme
 • Dyer qe mund te instalohen ne cilindo drejtim: pershtaten me çdo plan urbanistik ne kuzhine
 • Xham mbrojtes: Raftet me xham mbrojtës janë bërë prej qelqi të zbutur dhe mund të përballojnë një ngarkesë deri në 25 kg.
 • SmoothFit: Dyert praktike qe hapen deri ne 90 °, që do të thotë se frigoriferi mund të vendoset lehtësisht në cep të dhomës ose në mur.
 • Lloji i ftohjes: ME AJER
 • Kapaciteti total: 324
 • Zona e freskise: POs
 • Nderrimi i hapjes se deres: PO
 • Paneli i kontrollit: Mekanik Opsione
 • Ekstra: Alarm tek dera Klasi i energjise: A++
 • Opsioni i pushimeve: PO
 • Ndricimi i brendshem: LED
 • Ftohje e shpejte: PO
 • Kapaciteti NETO (Ngriresi/Freskuesi): 109 / 215
 • Niveli i zhurmes (dBa): 40
 • Tipi i vendosjes: Qendrim i lire
 • Permasat (Gj x L x Th) (cm): 60 x 185.2 x 67
 • Materiali i rafteve: Xham
 • GARANCIA NORMALE: 60
 • MARKA: BEKO Gjeresia: 60 Lartesia: 185 Thellesia: 67
 • Tipi i Frigoriferit: NGRIRES I POSHTEM
 • Ngjyra/Materiali: GRI

Frigorifer Ngrirës i Poshtëm, NeoFrost, 324L, Klasi i Energjisë A++

 • Sistemi i ftohjes dyshe NeoFrost: 7 sisteme ftohje te ndara, pa perzier aromat. Ruan rrjedhen ideale te ajrit dhe temperaturen optimale.
 • Ushqimi qëndron i freskët për më shumë kohë dhe nuk ka formim akulli ose përzierje të erërave.
 • Ndriçimi LED: Nje pasqyre e qarte e brendshme
 • Dyer qe mund te instalohen ne cilindo drejtim: pershtaten me çdo plan urbanistik ne kuzhine
 • Xham mbrojtes: Raftet me xham mbrojtës janë bërë prej qelqi të zbutur dhe mund të përballojnë një ngarkesë deri në 25 kg.
 • SmoothFit: Dyert praktike qe hapen deri ne 90 °, që do të thotë se frigoriferi mund të vendoset lehtësisht në cep të dhomës ose në mur.
 • Lloji i ftohjes: ME AJER
 • Kapaciteti total: 324
 • Zona e freskise: POs
 • Nderrimi i hapjes se deres: PO
 • Paneli i kontrollit: Mekanik Opsione
 • Ekstra: Alarm tek dera Klasi i energjise: A++
 • Opsioni i pushimeve: PO
 • Ndricimi i brendshem: LED
 • Ftohje e shpejte: PO
 • Kapaciteti NETO (Ngriresi/Freskuesi): 109 / 215
 • Niveli i zhurmes (dBa): 40
 • Tipi i vendosjes: Qendrim i lire
 • Permasat (Gj x L x Th) (cm): 60 x 185.2 x 67
 • Materiali i rafteve: Xham
 • GARANCIA NORMALE: 60
 • MARKA: BEKO Gjeresia: 60 Lartesia: 185 Thellesia: 67
 • Tipi i Frigoriferit: NGRIRES I POSHTEM
 • Ngjyra/Materiali: GRI