FRIGORIFER BEKO NGRIRES I POSHTEM RCNA366K30XB
Review: 5 - "A masterpiece of literature" by John Doe, written onMay 4, 20020
Great
Kategoritë
 • electro-track-order-icon
 • TRANSPORT FALAS
 • electro-return-icon
 • MUNDESI KTHIMI
 • electro-payment
 • PAGUAJ
  NE DORE
 • electro-brands-icon
 • VETEM BRENDE
  TOP
Latest Products

FRIGORIFER BEKO NGRIRES I POSHTEM RCNA366K30XB

Available:Në gjëndje
64,990 Lek
Image
Secure

FRIGORIFER BEKO NGRIRES I POSHTEM 

NEOFROST RCNA366K30XB
 • NeoFrost Dual Cooling: 7 sisteme ftohje te ndara, qe sigurojne rrjedhje ideale te ajrit ne secilen pjese te frigoriferit, pa transmetim te aromes. Kjo do te thote qe ushqimi te qendroje i fresket per me shume kohe pa formimin e akullit ose transferimin e aromave.
 • Led Illumination: ka nje seri dritash LED ne pjesen e siperme te frigoriferit ose ne anen e secilit raft, ne menyre qe te shihni mire ne te gjithe frigoriferin + harxhon me pak energji sesa ndriçimi standard.
 • Dyer qe mund te instalohen ne cilindo drejtim: pershtaten me çdo plan urbanistik ne kuzhine
 • Xham mbrojtes: Raftet me xham mbrojtes jane bere prej qelqi te zbutur dhe mund te perballojne nje ngarkese deri ne 25 kg.
 • SmoothFit: Hapja e deres 90 ° per me shume lehtesi. Frigoriferi mund te vendoset lehtesisht ne nje cep ose prane nje muri.

Informacione teknike

Marka

Beko

Modeli

RCNA366K30XBN

Lloji i produktit

Ngrires i poshtem

Lloji i ftohjes

Me ajer

Kapaciteti total

324 l

Zona e freskisë

PO

Ndërrimi i hapjes së derës

PO

Paneli i kontrollit

Mekanik

Opsione Ekstra

NeoFrost

Klasi i energjise

A+++

Mbrojtja e ushqimeve

Vegetable Zone

Ndricimi i brëndshëm

LED

Ftohje e shpejtë

PO

Kapaciteti NETO (Ngrirësi/Freskuesi):

109 / 215 L

Kompresori

I thjeshte

Niveli i zhurmes (dBa)

40 dBA

Tipi i vendosjes

Qendrim i lire

Garanci Shtesë

-

Materiali i rafteve

Xham

Ngjyra/Materiali:

Gri

Garancia normale

5 vjet

 

Permasat

Gjeresia

60 cm

Lartesia

185 cm

Thellesia

67 cm

FRIGORIFER BEKO NGRIRES I POSHTEM 

NEOFROST RCNA366K30XB
 • NeoFrost Dual Cooling: 7 sisteme ftohje te ndara, qe sigurojne rrjedhje ideale te ajrit ne secilen pjese te frigoriferit, pa transmetim te aromes. Kjo do te thote qe ushqimi te qendroje i fresket per me shume kohe pa formimin e akullit ose transferimin e aromave.
 • Led Illumination: ka nje seri dritash LED ne pjesen e siperme te frigoriferit ose ne anen e secilit raft, ne menyre qe te shihni mire ne te gjithe frigoriferin + harxhon me pak energji sesa ndriçimi standard.
 • Dyer qe mund te instalohen ne cilindo drejtim: pershtaten me çdo plan urbanistik ne kuzhine
 • Xham mbrojtes: Raftet me xham mbrojtes jane bere prej qelqi te zbutur dhe mund te perballojne nje ngarkese deri ne 25 kg.
 • SmoothFit: Hapja e deres 90 ° per me shume lehtesi. Frigoriferi mund te vendoset lehtesisht ne nje cep ose prane nje muri.

Informacione teknike

Marka

Beko

Modeli

RCNA366K30XBN

Lloji i produktit

Ngrires i poshtem

Lloji i ftohjes

Me ajer

Kapaciteti total

324 l

Zona e freskisë

PO

Ndërrimi i hapjes së derës

PO

Paneli i kontrollit

Mekanik

Opsione Ekstra

NeoFrost

Klasi i energjise

A+++

Mbrojtja e ushqimeve

Vegetable Zone

Ndricimi i brëndshëm

LED

Ftohje e shpejtë

PO

Kapaciteti NETO (Ngrirësi/Freskuesi):

109 / 215 L

Kompresori

I thjeshte

Niveli i zhurmes (dBa)

40 dBA

Tipi i vendosjes

Qendrim i lire

Garanci Shtesë

-

Materiali i rafteve

Xham

Ngjyra/Materiali:

Gri

Garancia normale

5 vjet

 

Permasat

Gjeresia

60 cm

Lartesia

185 cm

Thellesia

67 cm