FRIGORIFER BEKO MINFROST RDSA240K30SN
Review: 5 - "A masterpiece of literature" by John Doe, written onMay 4, 20020
Great
Kategoritë
 • electro-track-order-icon
 • TRANSPORT FALAS
 • electro-return-icon
 • MUNDESI KTHIMI
 • electro-payment
 • PAGUAJ
  NE DORE
 • electro-brands-icon
 • VETEM BRENDE
  TOP
Latest Products

FRIGORIFER BEKO MINFROST RDSA240K30SN

Available:Në gjëndje
31,990 Lek
Image
Secure

FRIGORIFER BEKO MINFROST RDSA240K30SN

Frigorifer Beko Ngrirës i Sipërm

 • MinFrost: Falë një sistemi të veçantë të menaxhimit të ftohësit me MinFrost, formimi i akullit në ngrirje zvogëlohet ndjeshëm.
 • Ushqimi i ngrirë ruhet më mirë dhe konsumon më pak energji elektrike.
 • Ndricim LED : ka një seri dritash LED në pjesën e sipërme të frigoriferit ose në anën e secilit raft, në mënyrë që të shihni mirë në të gjithë frigoriferin.
 • Ndriçimi LED harxhon më pak energji sesa ndriçimi standard.
 • Dyer qe mund te instalohen ne cilindo drejtim qe mund te pershtaten me çdo plan urbanistik ne kuzhine
 • Xham mbrojtes: Raftet me xham mbrojtes jane bere prej qelqi te zbutur dhe mund te përballojne nje ngarkese deri ne 25 kg.

Informacione teknike

Marka

Beko

Modeli

RDSA240K30SN

Lloji i ftohjes

ME AKULL

Tipi i Frigoriferit:

Ngrires i siperm

Kapaciteti total

223 l

Zona e freskisë

PO

Ndërrimi i hapjes së derës

PO

Paneli i kontrollit

Mekanik

Opsione Ekstra

MinFrost

Klasi i energjise

F

Mbrojtja e ushqimeve

Shtrese antibakteriale

Ndricimi i brëndshëm

LED

Ftohje e shpejtë

PO

Kapaciteti NETO (Ngrirësi/Freskuesi):

95 / 205 L

Kompresori

I thjeshte

Niveli i zhurmes (dBa)

38 dBA

Tipi i vendosjes

Qendrim i lire

Garanci Shtesë

-

Materiali i rafteve

Xham

Ngjyra/Materiali:

Gri

Garancia normale

5 vjet

 

Permasat

Gjatesi  58 cm
Gjeresi 147 cm
Lartesi 54 cm

FRIGORIFER BEKO MINFROST RDSA240K30SN

Frigorifer Beko Ngrirës i Sipërm

 • MinFrost: Falë një sistemi të veçantë të menaxhimit të ftohësit me MinFrost, formimi i akullit në ngrirje zvogëlohet ndjeshëm.
 • Ushqimi i ngrirë ruhet më mirë dhe konsumon më pak energji elektrike.
 • Ndricim LED : ka një seri dritash LED në pjesën e sipërme të frigoriferit ose në anën e secilit raft, në mënyrë që të shihni mirë në të gjithë frigoriferin.
 • Ndriçimi LED harxhon më pak energji sesa ndriçimi standard.
 • Dyer qe mund te instalohen ne cilindo drejtim qe mund te pershtaten me çdo plan urbanistik ne kuzhine
 • Xham mbrojtes: Raftet me xham mbrojtes jane bere prej qelqi te zbutur dhe mund te përballojne nje ngarkese deri ne 25 kg.

Informacione teknike

Marka

Beko

Modeli

RDSA240K30SN

Lloji i ftohjes

ME AKULL

Tipi i Frigoriferit:

Ngrires i siperm

Kapaciteti total

223 l

Zona e freskisë

PO

Ndërrimi i hapjes së derës

PO

Paneli i kontrollit

Mekanik

Opsione Ekstra

MinFrost

Klasi i energjise

F

Mbrojtja e ushqimeve

Shtrese antibakteriale

Ndricimi i brëndshëm

LED

Ftohje e shpejtë

PO

Kapaciteti NETO (Ngrirësi/Freskuesi):

95 / 205 L

Kompresori

I thjeshte

Niveli i zhurmes (dBa)

38 dBA

Tipi i vendosjes

Qendrim i lire

Garanci Shtesë

-

Materiali i rafteve

Xham

Ngjyra/Materiali:

Gri

Garancia normale

5 vjet

 

Permasat

Gjatesi  58 cm
Gjeresi 147 cm
Lartesi 54 cm