Ferroli LEB kaldaje elektrike 18kw
Review: 5 - "A masterpiece of literature" by John Doe, written onMay 4, 20020
Great
Kategoritë
 • electro-track-order-icon
 • TRANSPORT FALAS
 • electro-return-icon
 • MUNDESI KTHIMI
 • electro-payment
 • PAGUAJ
  NE DORE
 • electro-brands-icon
 • VETEM BRENDE
  TOP
Latest Products

Ferroli LEB kaldaje elektrike 18kw

Available:Në gjëndje
121,800 Lek
Image
Secure

Përshkrimi i produktit

Dizenjuar dhe prodhuar nga Ferroli, gama e kaldajave elektrike LEB TS është një opsion i shkëlqyeshëm për shtëpitë dhe banesat më të vogla.

Model Kaldajë Elektrike LEB 24 TS 18kW
Vlerësimi i efikasitetit 99.5%
Vlerësimi i grupit D Nxehtësia
Ngrohja Qendrore Maks. Prodhimi 18 kW
Montimi Montuar në mur

Përshkrimi i produktit

Dizenjuar dhe prodhuar nga Ferroli, gama e kaldajave elektrike LEB TS është një opsion i shkëlqyeshëm për shtëpitë dhe banesat më të vogla.

Model Kaldajë Elektrike LEB 24 TS 18kW
Vlerësimi i efikasitetit 99.5%
Vlerësimi i grupit D Nxehtësia
Ngrohja Qendrore Maks. Prodhimi 18 kW
Montimi Montuar në mur