Ekspres Ariete me Mulli 1318RD
Review: 5 - "A masterpiece of literature" by John Doe, written onMay 4, 20020
Great
Kategoritë
 • electro-track-order-icon
 • TRANSPORT FALAS
 • electro-return-icon
 • MUNDESI KTHIMI
 • electro-payment
 • PAGUAJ
  NE DORE
 • electro-brands-icon
 • VETEM BRENDE
  TOP
Latest Products

Ekspres Ariete me Mulli 1318RD

Available:Në gjëndje
26,990 Lek 36,990 Lek
Image
Secure

Ekspres Ariete me Mulli 1318RD

 • Makina Ekspres Ariete me Mulli 1318RD, me mulli kafeje te integruar per nje kafe te mire, ashtu si ne kafene!
 • Stili dhe funksionaliteti jane 2 karakteristikat kryesore te ekspresit Ariete me mulli dhe jane shembull i perkryer ne kete aparat kafeje.
 • Linjat e mprehta, dizajni i sofistikuar dhe lehtesia e perdorimit e bejne kete aparat ekspres te domosdoshëm per njohesit e vertete te kafese qe dine te vleresojne e aromen e pagabueshme te kafese se sapo bluar.
 • Fale mullirit te integruar te kafese, ju mund t'i bluani kokrrat tuaja te kafese pikerisht ne shtepine tuaj, duke leshuar aromen e kafese se sapo bluar, gati per t'u transformuar ne nje ekspres te nxehte, me trup te plote dhe kremoz.
 • Makina funksionon me 15 bar presion, mund te vendosni te beni 1 ose 2 filxhane kafe ne te njejten kohe, gjithashtu pergatit shkumen e qumshtit me te cilen ju mund te beni dhe makiato ose kapucino.
 • Me ekspresin Ariete me mulli 1318RD mengjesi juaj do te kete shije dhe stil unik.

Informacione teknike

Marka

Ariete 

Modeli

1318

Mulli kafeje 

 Po

Shperndares kafeje e bluar

Po

Rezervuar i levizshem 

 Po

Prodhues kapucino 

 Po

Mbyllje automatike

Po

Fuqia

920-1080 W

Kapaciteti i rezervuarit

250 gr

Garancia

2 vjet

 

Permasat

 

Gjatesia

30.00 cm

Gjeresia 30.50 cm
Lartesia

30.50 cm

Ekspres Ariete me Mulli 1318RD

 • Makina Ekspres Ariete me Mulli 1318RD, me mulli kafeje te integruar per nje kafe te mire, ashtu si ne kafene!
 • Stili dhe funksionaliteti jane 2 karakteristikat kryesore te ekspresit Ariete me mulli dhe jane shembull i perkryer ne kete aparat kafeje.
 • Linjat e mprehta, dizajni i sofistikuar dhe lehtesia e perdorimit e bejne kete aparat ekspres te domosdoshëm per njohesit e vertete te kafese qe dine te vleresojne e aromen e pagabueshme te kafese se sapo bluar.
 • Fale mullirit te integruar te kafese, ju mund t'i bluani kokrrat tuaja te kafese pikerisht ne shtepine tuaj, duke leshuar aromen e kafese se sapo bluar, gati per t'u transformuar ne nje ekspres te nxehte, me trup te plote dhe kremoz.
 • Makina funksionon me 15 bar presion, mund te vendosni te beni 1 ose 2 filxhane kafe ne te njejten kohe, gjithashtu pergatit shkumen e qumshtit me te cilen ju mund te beni dhe makiato ose kapucino.
 • Me ekspresin Ariete me mulli 1318RD mengjesi juaj do te kete shije dhe stil unik.

Informacione teknike

Marka

Ariete 

Modeli

1318

Mulli kafeje 

 Po

Shperndares kafeje e bluar

Po

Rezervuar i levizshem 

 Po

Prodhues kapucino 

 Po

Mbyllje automatike

Po

Fuqia

920-1080 W

Kapaciteti i rezervuarit

250 gr

Garancia

2 vjet

 

Permasat

 

Gjatesia

30.00 cm

Gjeresia 30.50 cm
Lartesia

30.50 cm