Ekspress Ariete me Mulli 1318
Review: 5 - "A masterpiece of literature" by , written on May 4, 20020
Great
Kategoritë
 • electro-track-order-icon
 • TRANSPORT FALAS
 • electro-return-icon
 • MUNDESI KTHIMI
 • electro-payment
 • PAGUAJ
  NE DORE
 • electro-brands-icon
 • VETEM BRENDE
  TOP

Ekspress Ariete me Mulli 1318

Available:Në gjëndje
28,000 Lek
Image
Secure
 • Marka: Ariete
 • Fuqia :920-1080W
 • Presioni: 15 BAR
 • Mbajtes filtri 1 dhe 2 filxhan
 • Rezervuar i levizshem
 • Mbyllja automatike
 • Kapaciteti: 0.8l
 • Permasat: 30 x 30.5 x 30.5 cm
 • Pesha: 6.12 kg

 

 • Marka: Ariete
 • Fuqia :920-1080W
 • Presioni: 15 BAR
 • Mbajtes filtri 1 dhe 2 filxhan
 • Rezervuar i levizshem
 • Mbyllja automatike
 • Kapaciteti: 0.8l
 • Permasat: 30 x 30.5 x 30.5 cm
 • Pesha: 6.12 kg