EKSPRES LAVAZZA 800 TINY + 60 KAPSULA AMM
Review: 5 - "A masterpiece of literature" by John Doe, written onMay 4, 20020
Great
Kategoritë
 • electro-track-order-icon
 • TRANSPORT FALAS
 • electro-return-icon
 • MUNDESI KTHIMI
 • electro-payment
 • PAGUAJ
  NE DORE
 • electro-brands-icon
 • VETEM BRENDE
  TOP
Latest Products

EKSPRES LAVAZZA 800 TINY + 60 KAPSULA AMM

Available:Në gjëndje
12,990 Lek
Image
Secure

Shijoni kafen ekspres nga komoditeti i shtëpisë tuaj me këtë aparat kafeje nga Lavazza.. Ka një fuqi të madhe prej 1450 Watt dhe një funksion të nxehjes së shpejtë shumë të përsosur nëse keni nevojë për kafeinë në momentin që zgjoheni dhe ngriheni nga shtrati. Dhe për shkak se vjen me një sistem ngrohjeje termoblock, uji nxehet kur është e nevojshme, që do të thotë se temperatura e pijeve tuaja do të jetë e saktë çdo herë. Tabakaja e lëvizshme është gjithashtu shumë e dobishme, pasi mund të hiqet dhe të lani lehtësisht çdo derdhje aksidentale.

Shijoni kafen ekspres nga komoditeti i shtëpisë tuaj me këtë aparat kafeje nga Lavazza.. Ka një fuqi të madhe prej 1450 Watt dhe një funksion të nxehjes së shpejtë shumë të përsosur nëse keni nevojë për kafeinë në momentin që zgjoheni dhe ngriheni nga shtrati. Dhe për shkak se vjen me një sistem ngrohjeje termoblock, uji nxehet kur është e nevojshme, që do të thotë se temperatura e pijeve tuaja do të jetë e saktë çdo herë. Tabakaja e lëvizshme është gjithashtu shumë e dobishme, pasi mund të hiqet dhe të lani lehtësisht çdo derdhje aksidentale.