EKSPRES KRUPS XP-320530
Review: 5 - "A masterpiece of literature" by John Doe, written onMay 4, 20020
Great
Kategoritë
 • electro-track-order-icon
 • TRANSPORT FALAS
 • electro-return-icon
 • MUNDESI KTHIMI
 • electro-payment
 • PAGUAJ
  NE DORE
 • electro-brands-icon
 • VETEM BRENDE
  TOP
Latest Products

EKSPRES KRUPS XP-320530

Available:Në gjëndje
19,990 Lek
Image
Secure
EKSPRES KRUPS XP-320530
 • Kafe e shijshme cdo dite
 • EKSPRES KRUPS XP-320530 do te krijoje ekspresin perfekt direkt ne filxhanin tuaj te preferuar cdo dite. Gryka e avullit do t'ju ndihmoje te beni qumesht me shkumbe per Cappuccino ose Latte Macchiato tuaj te preferuar
 • Nje, dy ose dyfish ekspres
 • Zgjidhni mbajtesin e duhur te filtrit per te krijuar nje ose dy filxhane ekspres ose doppio ekspres. Mund ta rimbushni me lehtesi kafene duke perdorur lugen e perfshire te EKSPRES KRUPS XP-320530.
 • Ene e levizshme me uje
 • Kur ju mbaron uji, mund ta rimbushni shpejt. Depozita e ujit eshte e levizshme dhe mban 1.5 L uje.
 • Qumesht i shkumezuar ne menyre perfekte
 • Me ndihmen e nje gryke avulli profesional, te perfunduar me çelik inox, mund te pergatisni nje kapuçino te mahnitshme, latte makiato ose shume pije te tjera me baze kafeje dhe qumeshti. Shkumba do te jete siç duhet e lemuar, kremoze dhe me shkelqim vetem me EKSPRES KRUPS XP-320530.

Informacionet teknike

Marka

KRUPS

Modeli

XP-320530

Kategoria

Ekspres

Materiali

Celik, Inkos

Presioni

15 bar

Kapaciteti

1.5 Liter

Fuqia 1025 W
Funksionim Mekanik

Depozite e levizshme

PO

Depozite per ruajtjen e kafes

PO

Garancia

2 vite

 

 

EKSPRES KRUPS XP-320530
 • Kafe e shijshme cdo dite
 • EKSPRES KRUPS XP-320530 do te krijoje ekspresin perfekt direkt ne filxhanin tuaj te preferuar cdo dite. Gryka e avullit do t'ju ndihmoje te beni qumesht me shkumbe per Cappuccino ose Latte Macchiato tuaj te preferuar
 • Nje, dy ose dyfish ekspres
 • Zgjidhni mbajtesin e duhur te filtrit per te krijuar nje ose dy filxhane ekspres ose doppio ekspres. Mund ta rimbushni me lehtesi kafene duke perdorur lugen e perfshire te EKSPRES KRUPS XP-320530.
 • Ene e levizshme me uje
 • Kur ju mbaron uji, mund ta rimbushni shpejt. Depozita e ujit eshte e levizshme dhe mban 1.5 L uje.
 • Qumesht i shkumezuar ne menyre perfekte
 • Me ndihmen e nje gryke avulli profesional, te perfunduar me çelik inox, mund te pergatisni nje kapuçino te mahnitshme, latte makiato ose shume pije te tjera me baze kafeje dhe qumeshti. Shkumba do te jete siç duhet e lemuar, kremoze dhe me shkelqim vetem me EKSPRES KRUPS XP-320530.

Informacionet teknike

Marka

KRUPS

Modeli

XP-320530

Kategoria

Ekspres

Materiali

Celik, Inkos

Presioni

15 bar

Kapaciteti

1.5 Liter

Fuqia 1025 W
Funksionim Mekanik

Depozite e levizshme

PO

Depozite per ruajtjen e kafes

PO

Garancia

2 vite