Ekspres Krups EX0169
Review: 5 - "A masterpiece of literature" by John Doe, written onMay 4, 20020
Great
Kategoritë
 • electro-track-order-icon
 • TRANSPORT FALAS
 • electro-return-icon
 • MUNDESI KTHIMI
 • electro-payment
 • PAGUAJ
  NE DORE
 • electro-brands-icon
 • VETEM BRENDE
  TOP
Latest Products

Ekspres Krups EX0169

Available:Në gjëndje
19,990 Lek
Image
Secure
Shijoni kafen si atë të lokalit në shtëpinë apo dhe në zyrën tuaj të punës
Mundësinë ta ofron Ekspresi Krups.
I një cilësie maksimale dhe një efikasitet on top.
Qetësohuni dhe shijoni kafen në moment.

Informacione teknike

Marka: Krups
Presioni: 15 bar
Fuqia: 1050 W
Kapaciteti: 1.5 Litra
Funksionimi: Mekanik

Shijoni kafen si atë të lokalit në shtëpinë apo dhe në zyrën tuaj të punës
Mundësinë ta ofron Ekspresi Krups.
I një cilësie maksimale dhe një efikasitet on top.
Qetësohuni dhe shijoni kafen në moment.

Informacione teknike

Marka: Krups
Presioni: 15 bar
Fuqia: 1050 W
Kapaciteti: 1.5 Litra
Funksionimi: Mekanik