Makineri Ekspres Ariete 1366B
Review: 5 - "A masterpiece of literature" by John Doe, written onMay 4, 20020
Great
Kategoritë
 • electro-track-order-icon
 • TRANSPORT FALAS
 • electro-return-icon
 • MUNDESI KTHIMI
 • electro-payment
 • PAGUAJ
  NE DORE
 • electro-brands-icon
 • VETEM BRENDE
  TOP
Latest Products

Makineri Ekspres Ariete 1366B

Available:Në gjëndje
8,890 Lek 12,500 Lek
Image
Secure

Makineri Ekspres Ariete 1366B

 • Makineri Ekspres Ariete 1366B eshte  moderne dhe kompakte per pluhur kafeje . 
 • Ideale per ata qe e duan kafen me arome intensive dhe kapuçino kremoze si ne bar.
 • Linjat e Makineri Ekspres Ariete 1366B e bejne ate te persosur per çdo kuzhine, permasat e vogla e bejne ate nje aleat ideal per hapesira te vogla.

Informacione teknike

Marka

Ariete 

Modeli

1366B

Maxi Kapucino

 Po

Depozita e levizshme 0.9 l

Po

Tabaka e heqeshme per pastrimin e lehte

Po

Kaldaja prej alumini

Po

Mbajtese filtri per kafe te bluar 

 Po

Fuqia

850 W

Garancia

2 vjet

 

Permasat

 

Gjatesia

18.00 cm

Gjeresia 26.00 cm
Lartesia

28.00cm


Makineri Ekspres Ariete 1366B

 • Makineri Ekspres Ariete 1366B eshte  moderne dhe kompakte per pluhur kafeje . 
 • Ideale per ata qe e duan kafen me arome intensive dhe kapuçino kremoze si ne bar.
 • Linjat e Makineri Ekspres Ariete 1366B e bejne ate te persosur per çdo kuzhine, permasat e vogla e bejne ate nje aleat ideal per hapesira te vogla.

Informacione teknike

Marka

Ariete 

Modeli

1366B

Maxi Kapucino

 Po

Depozita e levizshme 0.9 l

Po

Tabaka e heqeshme per pastrimin e lehte

Po

Kaldaja prej alumini

Po

Mbajtese filtri per kafe te bluar 

 Po

Fuqia

850 W

Garancia

2 vjet

 

Permasat

 

Gjatesia

18.00 cm

Gjeresia 26.00 cm
Lartesia

28.00cm