EKSPRES DE LONGHI EX-0210
Review: 5 - "A masterpiece of literature" by John Doe, written onMay 4, 20020
Great
Kategoritë
 • electro-track-order-icon
 • TRANSPORT FALAS
 • electro-return-icon
 • MUNDESI KTHIMI
 • electro-payment
 • PAGUAJ
  NE DORE
 • electro-brands-icon
 • VETEM BRENDE
  TOP
Latest Products

EKSPRES DE LONGHI EX-0210

Available:Në gjëndje
20,990 Lek
Image
Secure
 • Mundesia per te shijuar kafen ne shtepi si ate te lokalit.
 • Me ane te EKSPRES DE LONGHI EX-0210 zgjidhni perzierjen tuaj te preferuar dhe krijoni ekspresin tuaj me nje krem ​​perfekt.
 • Krijoni nje game te gjere pijesh me baze qumeshti me shkumesin e qumeshtit inox
 • EKSPRES DE LONGHI EX-0210 nje produkt cilesor dhe i lehte ne perdorim.
 • Ju mund te beni dy kafe njekohesisht fale mekanizmit te EKSPRES DE LONGHI EX-0210.
 • I lehte per tu pastruar dhe mjafte kompakt duke mos ju zene shume hapsire ne kuzhine.

 

Informacionet teknike

Marka

DE LONGHI

Modeli

EX-0210

Kategoria

Ekspres

Kapaciteti

1 Liter

Fuqia 1100 W
Funksionim Mekanik

Depozite e levizshme

PO

Garancia

2 vite

 • Mundesia per te shijuar kafen ne shtepi si ate te lokalit.
 • Me ane te EKSPRES DE LONGHI EX-0210 zgjidhni perzierjen tuaj te preferuar dhe krijoni ekspresin tuaj me nje krem ​​perfekt.
 • Krijoni nje game te gjere pijesh me baze qumeshti me shkumesin e qumeshtit inox
 • EKSPRES DE LONGHI EX-0210 nje produkt cilesor dhe i lehte ne perdorim.
 • Ju mund te beni dy kafe njekohesisht fale mekanizmit te EKSPRES DE LONGHI EX-0210.
 • I lehte per tu pastruar dhe mjafte kompakt duke mos ju zene shume hapsire ne kuzhine.

 

Informacionet teknike

Marka

DE LONGHI

Modeli

EX-0210

Kategoria

Ekspres

Kapaciteti

1 Liter

Fuqia 1100 W
Funksionim Mekanik

Depozite e levizshme

PO

Garancia

2 vite